Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a kuzdosport\harmuve...

Melyik az a kuzdosport\harmuveszet, ami leginkabb az onvedelmet fejleszti, de valamilyen szinten a fizikumot is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 19:50
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Ez bármelyikről elmondható, inkább az alapján kellene választanod, hogy te milyen testalkatú, fizikumú, hajlékonyságú, korú, stb. vagy.

Pl. ha vékony vagy és kicsi akkor ne menj kyokushinozni, ha idősebb vagy, kötött izmokkal, akkor a kungfu nem neked való.

2010. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

magas vagyok, hosszuak a vegtagjaim, 20 vagyok ,szerintem hajlekony az nem vagyok.

A fizikumom? Az honnan tudom hogy mennyire jo? Pl. nemreg egesz nap astam a kertben, ez szamit jo fizikumnak?

Mar sok iskolat\szorakozohelyet\varost megjartam es meg soha nem vertek meg, meg en sem senkit. De azert nem artana valamit tudom ha megis.


Mi lenne akkor nekem a legjobb?

2010. szept. 3. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

A modern defendo ilyesmi.

Az első óra erősítés,de olyan kemény,hogy a vödör mindig oda van készítve,ha rókázni kell,tehát állóképességi edzés.Azt mondják erre azért van szükség,mert utcán az adrenalin és az idegesség miatt 10x hamarabb elfáradsz,de így megtanulsz helyesen lélegezni és kontrollálni a fáradságot,kimerülten is észnél lenni.

Átöltözés és a következő óra meg olyan mint a többi sportnál.Páros gyakorlatok,reflex gyakorlatok,technikák.

2010. szept. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Krav Maga
2010. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!