Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv?(edzőterembe) 18/L ...

Edzésterv?(edzőterembe) 18/L Szeretnék jó alakot..és formában tartani magam..2× járnék edzeni egy héten..ti milyen gyakorlatokat szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Személyi edző és szakmai cikkek olvasása sürgősen ajánlott számodra!

Na mindegy, kezdjük az elején: étkezéssel hogy állsz? Hány kalóriát viszel be naponta? Továbbá hogy nézel ki jelenleg, milyen a testalkatod, mi a kiinduló súly?

2021. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eléggé egészségesen étkezek,1400-1500 kcal-t viszek be/nap,155 cm vagyok,44 kg..eléggé skinny fat vagyok,homokóra alak.
2021. nov. 7. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Akkor keress fel jó egy személyi edzőt, és ő majd ír neked egy egyénre szabott edzéstervet, továbbá megtanít a gyakorlatok szabályos kivitelezésére!
2021. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van ennyi ingyenélő buta csitri ! Komolyan azt várjátok hogy valaki majd edzéstervet/ étrendet ír csak úgy ?
2021. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Megértelek, 4-es, de valószínűleg a kérdező nem egy csitri, hanem egy magát lánynak kiadó felnőtt férfi, úgyhogy annyira ne idegesítsd fel magad!
2021. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!