Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyaki fájdalom ellen milyen...

Nyaki fájdalom ellen milyen mozgást végezhetnék?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja kínoz ez a fájdalom. Nem tudom pontosan mitől van. Lehet, hogy elalszom. De gerincferdülésem is van. Bármilyen tanácsnak nagyon örülnék!

2021. nov. 9. 12:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
5 éve kb mondtam a háziorvosnak, hogy fáj a hátam, gerincferdülésem van, azt mondta nem fog beutalni sehova, mert komoly mozgásszervi izékkel rendelkező időseket szokott, azt mondta fiatal vagyok, nézzek torna videót a neten, ingyen.
2021. nov. 11. 12:03
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezért úgy látom nincs értelme megint elmenni hozzá. Jó. Elmondom mi a tervem. Pilátes. Elvileg bárki csinálhatja, erre lett kifejlesztve. Erről mi a véleményed?
2021. nov. 11. 12:07
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a Pilates egy remek mozgásforma. Viszont ha a fájdalmaid nem szűnnek meg egy-két hónap után sem, akkor igenis menjél el orvoshoz!
2021. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor meg fogom próbálni! Hálás vagyok, hogy időt szakítottál az életedből, hogy válaszolj nekem!
2021. nov. 11. 12:24
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyógytornával foglalkozom, úgyhogy elég fontos nekem, hogy a hozzád hasonlókat tájékoztassam.

És nincs mit!

2021. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!