Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A roma csajok miért erősebbek...

A roma csajok miért erősebbek a magyar lányoknál?

Figyelt kérdés
Több lány ismerősöm verekedett már roma lánnyal, és mindegyik kikapott. De a suliban a szkanderokat is szinte mindig a cigány csajok nyerik.

2021. nov. 9. 15:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
85%

A színnek semmi köze az erőhöz. A 170 centis dél - kelet - ázsiai dzsungellakók is sötétek.


A feketéknek pedig alapból nincs jobb genetikája. Aki ezt állítja, nézzen meg egy afrikai várost. A fekete amerikaiaknak jobb a genetikája. Nem... nem azért vitték őket, mert erősebbek voltak, hanem mert őket lehetett megvenni, viszont a földeken a legerősebb rabszolgát becsülték a legjobban, ők kelendőbbek voltak. Ezért a szelekció során feljavult a genetikai állományuk. Magyarul azért erősek az afroamerikaiak, mert rabszolgák leszármazottjai és nem punnyadó úri városlakóké.


A cigány lányok meg harciasabbak a temperamentum miatt.

2021. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
91%

Az előttem szólóval értek egyet. Nem a bőrszín vagy a származás miatt nyernek ők, hanem azért, mert harciasabbak, ezáltal tapasztaltabbak is. Könnyen elvernek egy olyan lányt, aki bunyót addig csak videón látott, sőt tiltva is van neki. Másrészről temperamentumosabbak is, nekik olyankor csak a győzelem számít, míg a nem roma lányok gyakran a ruhájukat, cuccaikat, saját testi épségüket is féltik. Szkanderban pedig szerintem egyrészt a tapasztalat ami döntő ilyen esetekben, másrészt az, hogy az ilyen meccseket szinte mindig a roma lányok kezdeményezik, ezáltal nyerni is akarnak, míg a nem roma leginkább csak túl akar lenni rajta.

Azt viszont, hogy általánosságban erősebbek lennének, semmilyen teszt nem támasztja alá.

2021. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
90%
Ez hülyeség, hallottam én már cigány csajról aki a pasija miatt nekiment egy magyar csajnak. A végén a magyar csaj úgy elpicsázta hogy a faluba se mert bemenni utána a cigány csaj.
2021. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
86%

Nincs genetikai különbség. A romák az indid alrasszhoz tartoznak, ami az europid rasszon belül van, tehát hozzánk állnak közelebb, mert mi európaiként is oda az europid rasszba tartozunk. Az afrikaiak a negrid rasszba tartoznak, azon túl, hogy ők is emberek nem sok közük van a cigánysághoz.

A romák és a magyarok között az a különbség, hogy míg a magyar szülő a széltől is óvja a gyereket, a cigány gyereket már 6 évesen leadják bokszra például.

Ezen túl, hogy ha azok között a körülmények között élsz, mint a romák, akkor sokkal agresszívabb leszel, vagyis nem mindig de általában igen, mert ott megszokják, hogy a tiszteletért ütni kell. Az az őr, aki a nagyobb darab, vastagabb a karja, jobban üvölt, nagyobbat üt.

Mellesleg, ha valaki a túlélésért küzd, meg ha van valami munka akkor is fizikai munkát végez akkor keményebb lesz. Régen is a falusi gyerekek erősebbek voltak, mint a városiak. Pont a keményebb élet, keményebb munka miatt. Ha egy roma kap munkát, akkor az általában fizikai meló.

A másik meg, hogy amíg a magyar lányok, nők állandóan vékonyak akarnak lenni, addig a roma csajok gondolom nem koplalnak, esznek mindent ami van, amikor épp van és ezért lehet, hogy testalkatbeli előny is van, de a férfiak is így vannak, ugyanúgy, mint ahogy a régies gondolkodású magyaroknál is tiszteletre méltóbb a nagyobb testsúlyt, erős alkat.

A szegényebb embereknek a gyerekei meg nem a szobában ülnek telefonozva, hanem kergetőznek, labdáznak, egymást ütik így jobb kondiban is vannak.

Nagyjából ezek lehetnek az okok.

2021. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
85%
A szkandert szerintem azért nyerik inkább ők, mert gyakorlottabbak. Sok magyar csaj azt se tudja, hogy eszik vagy isszák és talán egész suli alatt nincs egyetlen meccsük sem. A roma csajok viszont többször szkanderoznak, így eleve előnyből indulnak. Verekedésnél pedig jobban belemennek a bunyóba, illetve semmiképpen nem akarnak vesztesen kijönni belőle.
2021. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
42%
Ne írogasá ki a romákokro kédéseket te raszista paraszt mér útálkozol meg gyülölködöl élőbe meg látsz egy cigányt oszt átmész az másik oldalra raszosta raklo
2021. nov. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
87%

17

Én se értem miért ír az kérdező folyton romákról..

De inkább hagyd rá,most annyi érsz vele hogy felhúzzod magad..

2021. nov. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
74%

"élőbe meg látsz egy cigányt oszt átmész az másik oldalra"


Ez nem neki szégyen.

2021. nov. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 NTBS ***** válasza:
42%
Ők jobban be vannak vonva a házi munkákba, így erősebb az izomzatuk, amit használnak.
2022. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!