Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzek a vádlimra hogy...

Hogyan edzek a vádlimra hogy vékony legyen?

Figyelt kérdés
Edző terembe járok viszont eddig nem edzettem a lábamra, szóval milyen gyakorlatokat végezzek hogy ne vastagodjon hanem vékonyabb legyen a vádlim?

2021. nov. 24. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb gyakorlat a kalóriadeficites diéta. Kiegészítő gyakorlatként néhány tanulmány és tudományos hangvételű cikk elolvasását ajánlom. A kettő kombinációjával komoly sikereket lehet elérni.
2021. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Thunderfairy ***** válasza:
Miért jó a vékony vádli???
2021. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked lehet semmire, célkitűzéstől függ. Vékonyabb lábakat szeretne, ennyi. Nekem fiúként a vékony lábak tetszenek (lányokon), ami a sajátomat illeti, vastagabbak voltak, nem csak a vádlik, combom is a testemhez képest. Lehet ennek is örült volna valaki, én nem. Amúgy sikerült azáltal, hogy odafigyeltem az étkezésre és elkezdtem mozogni. Úszás és videó előtt ugrabugrálás. Utóbbi nehezebb 😂 Viszont szerintem a kulcsa az étkezés. A mozgás max ad egy kis formát és gyorsítja a folyamatot vagy több "lazaságot" enged étkezés terén, könnyebb azt betartani. De nincs semmiféle tanulmányom ezzel kapcsolatban, ezt tapasztaltam, lehet tévesen. Aggódtam, hogy netán edzéstől vastagabb lesz, mert ugyebár izmosodik, de szerencsére nem így működik. A rajta levő zsír ami sok helyet foglal, izom pedig ennyitől nem nő jelentősen.
2021. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!