Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes egy időben több...

Érdemes egy időben több mozgásformát csinálni?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy lehet egyszerre több dolgot is csinálni?

Pl most vagy elkezdek 1 évig konditerembe járni, vagy 1 évig valami küzdősport, pl thai box.

A kettő egyszerre nem lenne sok? 32 vagyok, nem dohányzok, de viszont 3 műszakba dolgozok. így azért lehet elég megterhelő lenne, pont ezért gondolom azt hogy egy is elég lenne a kettőből. Régebben kickboxoltam 1 évig, viszont nagyon fárasztónak éreztem, mivel elég kemény fizikai munkát végeztem mellette, ha még mellette kondiba is jártam volna, az úgy már nagyon durva lett volna. Mostmár más pozicióban dolgozom és máshol, de azért itt is el lehet fáradni. Ti mennyire terhelitek túl magatokat edzés és munka szempontjából?



2021. dec. 28. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Simán.

Hati 2-3 intenzív edzés siman belefér egy ember életébe, ha spirt a hobbija.

Ez lehet 2-3 különböző dolog, aztan felvaltva mész.


Nyílvan az már nem fér bele, hogy valasztasz 2 küzdősportot, ahol minimum 2 edzés van egy héten, mert akkor hétfőtől csütörtökig edzeni jársz, pénteken mondjuk meg kondizni, akkor az úgy maga a halál.

2021. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!