Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kyokushin karatéról valami...

Kyokushin karatéról valami átfogó illusztrált könyvet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Az se baj ha több könyv.


(A karaténak semmi értelme, menjek inkább bokszolni és hasonló válaszokat lehetőség szerint kerüljük.)



2022. febr. 7. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
hagyd a karatét annak semmi értelme menjél inkább bokszolni
2022. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet nem pont erre gondoltál, de Furkó Kálmánról van egy életrajzi könyv.

az első magyar szamuráj címmel

2022. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kurdi Gábor (10 eve mikor nyomtam meg: Shihan) -nak van egy hayashi-ha shito-ryu cimu konyve, bar ez egy masik ág, de en kyorol tertem at ra. 1es rosszat ir, a karate az önvédelem es onfegyelem sportja, ami tartast ad es tiszteletre tanit. A box leginkabb a fekevesztett orjonges sportja, ezert tolja sok "teso" :) viszont en a kyo agban is inkabb az eroszakot, duh levezetest tapasztaltam, a shito-ryuval szemben, de persze lehet csak rossz klubba jartam! Mindenesetre a shito sokat hozza tett az eletemhez.
2022. aug. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barbell Deadlift ***** válasza:

3


" A box leginkabb a fekevesztett orjonges sportja, ezert tolja sok "teso""


Akkor nem nagyon járhattál huzamosabb ideig boxolni (de gyanítom, hogy más kűzdősportra sem). A fékevesztett őrjöngés az egyénen múlik, nem azon, hogy milyen edzésre jár.

ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!