Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesiből "elkezdtük" az atlérik...

Tesiből "elkezdtük" az atlérika témát, és nem tudok eudat ugrani, mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Hamarosan rudat ugrunk. Én nem tudok, még soha nem csináltam. (azért, mert múlt évben akkor zört el a kezem és fel voltam mentve, és stbb) úgyhogy sosem csináltam még. Esetleg erre lehet gyakorolni, hogy pl: átugeok otthon ilyen botokat vagy mit tudom én xd. Vagy ilyesmi. Lehet erre gyakorolni?

2022. márc. 1. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Otthon inkább ne kísérletezz ilyenekkel.


Majd bent a suliba megtanulod, a tanárúgy is az alapokkal fogja kezdeni, ha meg nem megmondod hogy tavaly kimaradtál ebből és ennyi.

2022. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Világ életembe jó voltam tesibol, mai napig sportolok. De azt a szart én is mindig levertem, van akinek nem megy. Suliban megtanulod figyelj oda ennyi. Nem mehet mindenkinek minden. Ha nem sikerül nem sikerül, van ezer más dolog , amibe lesz sikerelmenyed!


Probald nem letörni a kezed idén !

2022. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem amiatt törtem el a kezem, köszi a válaszokat
2022. márc. 3. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!