Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fenék feszesítésére jók az...

Fenék feszesítésére jók az otthoni gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Kitörésen,gugolason kívül van valami más jó gyakorlat is?
2022. márc. 5. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj hogy hülyeséget kérdezel (bocsi). Nincs olyan hogy feszítés. Ha zsíros akkor le kell fogyni, ez étrenden múlik. Ha nincs alakja akkor pedig izom kell, ahhoz pedig rendes terhelés, sima guggolás súly nélkül legfeljebb bemelegítésnek elég amíg még kezdő vagy. Ha a zsírt valahogy át lehetne varázsolni izommá minden kitartó ember a teremben Hulk lenne egy idő után.
2022. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

A guggolás nagyon jó. 3x50,100 amennyit bírsz.

A legjobb viszont a pipiskedés úgy, hogy nem teszed le a sarkad, csak leengeded a tested, utána kinyomod. Mintha pumpálnál.


Ez a legjobb comb és popsi feszesítő! (Férfiak is kipróbálhatják.)

Ez mehet 3-5x 50,100, idővel 150,200/ alkalom egyszerre.

Első alkalommal elég 1,2x 30 esetleg 40. Férfiak eleinte nagyon nehezen bírják!🤣

Bár én is az vagyok. (full heteró.)

A feleségem ezt csinálja 50+, de formás és kemény tőle a popó.

2022. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Feszesítésre kérdeztél, arra kb ez a mód, a többi megoldáshoz olvasd el az ötös választ. Amúgy pont, hogy az én napom, de arról neked fogalmad sem lehet, nem is értem hogy jön ide.
2022. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

7-es. A zsírt "leégeti", helyes táplálkozással, és munkával izmot állít elő. Egy 15 mm zsírréteg, amibe az irha is beletartozik, tökéletes a fenéknek. Izmos, de ha megcsapod 1 percig rugózik!😁

Javaslom a nőknek is a "fegyencedzés" gyakorlatait is! Fontos írni, hogy legutóbb miből, mennyit csináltál, így fokozhatod az ismétlést (széria. pl. naponta 3x 100) és a mennyiséget. (6-os.)


Könyv:

[link]



Videók:

https://www.youtube.com/results?search_query=Fegyencedz%C3%A..

2022. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Ez a fegyencedzés kb. semmire nem jó. A lábedzés utolsó "mester"lépését bárki megcsinálja aki látott már belülről konditermet. Én is megcsinálom plusz súllyal, pedig nem izmos a lábam egyáltalán. Ha rendes combokat akarsz ahhoz szabad súlyos guggolás kell, nem ilyen bohóckodás. Szeretem amúgy a testsúlyos edzést de ez van.
2022. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Nyilván nem szeretném kifeszíteni a fenekemen a bőrt...

Akkor úgy fogalmazok:


MILYEN GYAKORLATOK KELLENEK AHHOZ HOGY NE LEGYEN LÖTTYEDT A SEGGEM???


Ha nem dietáznék fel sem tettem volna a kérdést,ugygondolom hogy önmagában kevés a helyes táplálkozás attól még a löttyedt bőr ottmarad,ezen szeretnék változtatni,de egy két ember akkora f×sz hogy "kifordítja" a kérdésemet,és gúnyolodni kezd..


Mégegyszer köszönöm aki érdemben hozzatudott szólni,a többiek pedig NYALJANAK SÓT..

2022. márc. 5. 13:23
 7/8 anonim válasza:
23%

Nem izmos combot, hanem izmos feneket szeretne...

Nem kigyúrni akarja magát, hanem egy csinos, arányos alakot szeretne.

3-4 hónap alatt sokkal többet el lehet érni,(befektetés nélkül) mint eszközös megoldással! Próbáld ki.

2022. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

A feneked a lábizom része, nem tudod kikapcsolni guggoláskor. Látszik, hogy nem szoktál edzeni (vagy csak nyomod a 100 guggolásos hülyeségedet). Persze a semminél kb. bármi jobb, de rendes eredményhez kelleni fog a súlyzó. Megyek is inkább edzeni ahelyett hogy itt tépem a szám.

Kérdező: már az 5-ös válaszomban leírtam. Ha normálisan "diétázol" és lemegy a zsír akkor nem lesz löttyedt, hanem valószínűleg csontos segged lesz mert nem izmos. Ezért kell guggolni.

2022. márc. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!