Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatoktól lesz...

Milyen gyakorlatoktól lesz kerek feszes fenekem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem h itthon milyen gyakorlatokkal lehet legjobban leggyorsabban elérni h kerek feszes fenekem legyen ? És wit csinàljak h a hasamról is gyorsan lemenjen a felesleg? Tudom diéta és mozgàs de milyen? Tudtok vmi jo dvdt vagy ilyesmi? Eddig rr videokra tornàztam és mellette visszsfogottabban ettem Pl kihagytam a fehérlisztes es zsiros kajàkat és édességeket se ettem De nem nagyon làttam a vàltozàst csak nagyon kicsit mit csinàljak a làtvànyosabb vàltozàsér? 15/l

2017. máj. 8. 11:43
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
100%

Sulyzos guggolas, kitörés, merev labas felhuzas, hanyatt fekve csípőemelés súllyal a hasadon. Nem nokedli 3 kilós súllyal.

Zsirledasra diéta és heti minimum 3-4 kardio edzés az erősítő edzések mellé. Kocogas, bicajozas, lepcsőzés, stb.

2017. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszodat :) és a diétàba wit egyek ha Pl nagyon megkívànom az édességeket? Egyáltalán nem szabad cukros dolgokat enni vagy csak mértékkel?
2017. máj. 8. 11:53
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Kevés belefér, de inkább hanyagold a cukrot. Kalória mínuszban kell lenned a zsirleadashoz. A szénhidrátot csokkentsd le, a fehérjét viszont tartsd napi 1,5-2 g x ttkg mennyiségen. Tehát sovány húsok, tojás, sovány turo, kis protein tapkieg (ha kell kiegeszitesnek). Szenhidratnak zöldségek, kevés rizs, zab, tk kenyér, bulgur, kusz-kusz, stb. Sok gyümölcs sem fér bele.
2017. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És kb 1 hónap alatt szerintetek fog làtszani a vàltozàs ha minded betartok?
2017. máj. 8. 14:20
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem fog, max te érzed kicsit feszesebbnek, de más nem fogja látni. Egy jó formához több idő kell.
2017. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!