Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kevés időm van edzeni. Heti...

Kevés időm van edzeni. Heti max.4*1-1,5h-t. Szertnék zsírt égetni és izmost építeni. A Scitecnek van valamilyen jól bevált terméke?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 16:12
1 2
 1/11 anonim válasza:

1. Előbb tanulj meg táplálkozni

2. Tanulj meg edzeni, helyesen végrehajtani a gyakorlatokat

3. Teljen el jó pár hónap

4. Utána vegyél táplálék kiegyészítőket.


Ha valaki nem tudja, hogyan kell táplálkoznia, és edzenie, akkor teljesen felesleges beruházni bármibe is.

2010. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 clint ***** válasza:

egyszerre a kettő nem megy. Döntsd el, milyen tipus vagy.

Ha nagyon kövér akkor diéta. Ha csak egy kis felesleged van, akkor simán elkezdhetsz edzeni, izmot növelni, már nincs jó idő, majd nyár előtt egy kicsit nagyobb izomzattal elkezdhetsz szálkásítani.

Az étrendet pofozd helyre, heti 4x1 óra tökéletes edzésnek.

2010. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
11 éve edzek,nő vagyok ,kb 2kg feleslegem van.Konditeremben dolgoztam.Imádom a dietetikát is.De kellene egy kis löket mert izomban a maximumot értem el naturálisan.Jahh és nem rajongok a húsért:)Szóval más alternatívát kell alkalmaznom.És sajnos 21h-ra esek be a terembe.Erő,izom,és zsírégetés a cél.Táp.kieg.ötlet?Igazából olyanra gondoltam ami
2010. szept. 14. 16:36
 4/11 A kérdező kommentje:
aminó alapú....bocsi ez lemaradt:)
2010. szept. 14. 16:37
 5/11 anonim válasza:
Egy ismerősöm,verseny szerűen test építő.Ő verseny előtt,csak rizst ehetett,attól szálkásodott az izma.Külömb féle módon elkészítve!
2010. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 clint ***** válasza:

amino tablettával semmire nem mész.

négy amino tablettával 2 gramm fehérjét viszel be. Egy turmixot megiszol amiben van 25-30 gramm fehérje, és kb 60 db aminosav tablettának megfelelő aminót viszel be.

Mível nő vagy azt javaslom, a szénhidrát részt barnariszből vidd be. A barna rizs annyiban jobb mint a fehér, hogy több rostot tartalmaz ami jelentősen meghoszabbítja az emésztést. Azaz ha ebédre eszel barnarizset kitart estig is akár. a fehérjerészt, meg old meg akkor szójából, ha a húst nem szereted. Lényegében a szója is remek fehérjepótlásra. Ugyanúgy emészted mint a húst, ugyanúgy épül be mint a hús, plusz segít a narancsbőr ellen, a rák ellen, és az anyagcserét is segíti ami diétában nem rossz dolog.

Ha mindenképp scitec, akkor a 100% whey proteinből válassz , iegn finomat, nagyszerü édesség helyett is.

2010. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 clint ***** válasza:

17:24

nincs olyan testépítő aki verseny előtt csak rizset eszik, ha csak nem debil.

2010. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
18.00 ott a pont! :D
2010. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem edzés utáni hanem előtti cucc kell,olyan ami energizál is.A tabik nem túl jól hasznosulnak.Inkább liquidre (porra)gondoltam.Pl l-argininre.De még érdekelne a BCAA és a- l-glutamin,tirozin is.De a legjobb lenne ha lenne egy komplex.köszi a táplálkozási ötleteket de arról mindent tudok:)
2010. szept. 14. 18:12
 10/11 anonim válasza:

Figy nem akarok kötözködni, de 11 éve edzel... konditeremben dolgoztál... imádod a dietetikát... Ehhez képest, zsírt leadni és izmot építeni akarsz egyszerre, liquid-nek vagyis folyékonynak hiszed a port, és még sorolhatnám.

Nem igazán vagy tisztában a dolgokkal, ez tuti :)

Ha valaki 11 éve edz, ráadásul konditeremben dolgozott, az nem ismer edzőt, versenyzőt? Nem ismeri a bodybuilder.hu oldalt, ahol minden termékről van info, és meg is lehet rendelni?


Itt valami nem kerek.

Én mondjuk amikor szálkásítottam most egy jó pár hónapig, akkor nekem nagyon bevált a Scitec Pentacarn kiegészítője, edzés előtt 2-3 kapszulával.

De próbálkozni kell. Szerintem L-carnitin bőven elég aerob előtt, emellé csak az edzés utáni fehérje kell, meg a jó kajálás.

2010. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!