Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kevés időm van edzeni. Heti...

Kevés időm van edzeni. Heti max.4*1-1,5h-t. Szertnék zsírt égetni és izmost építeni. A Scitecnek van valamilyen jól bevált terméke?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 16:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
igazad van ,rosszul fejeztem ki magam.Mert a liquid után zárójelbe tettem a (port).De nem kevertem össze csak azt másodlagos megoldásnak gondoltam.Ebben a pillanatban is a body.builder.hu oldalt olvasom.De te is tudod hogy mindenre azt írják hogy csodát művel.:)Engem a valós tapasztalatok érdekelnek.Az l-carnitin (aminósav) az tényleg jó...zsírégetésre és a szívem is védi.De úgy néz ki maradok az l-arginin liquid mellett.Amúgy nem tudja valaki, hogy van e olyan liquid vagy por amiben van eszenciális és nem eszenciális aminósav is komplexen?.
2010. szept. 14. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!