Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a zokni márka,...

Melyik az a zokni márka, amibe nem büdösödik be az ember lába?

Figyelt kérdés
Artengo, Kalenji, Pataki? Esetleg valami más? Igazából nem sportoláshoz kell, hanem ahhoz, hogy egész nap cipőbe kell lennem sajnos és lány létemre úgyis büdös, hogy soha nem szokott

2022. márc. 29. 21:33
 1/8 anonim válasza:
77%
100%-os pamut zokni.
2022. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ahogy 1-es írja, 100% pamut. Ezenkivül ha izzad, és amiatt büdösödik be, akkor annak lehet oka a hormonok ( fiatalkorban sokkal büdösebb a lába mindenkinek, ezt majd kinövöd) :D , a stressz, vagy cukorbetegség is.

Scholl sprayvel szoktam befujni reggelente a lábam régen meg a cipőm is, illetve ha nem tudtam kimosni, akkor filteres teát raktam a cipőbe, vagy betettem a fagyasztóba.

2022. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Merino zokni.
2022. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ajánlották a bambusz zoknit, de még nem próbáltam.
2022. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Akkor büdös a láb,ha gombás. Amúgy a bambusz zokni jó.
2022. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a coolmax zoknikban egy gramm pamut nincs mégis jobb

egy jó zokni egyébként sem 100% pamut mert tesznek bele pl elastane-t is pl a pumákban van benne 3%

2022. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem márka, hanem nayag függő. Legjobb a merino ezen a téren, utána pamut, a műszálasak meg jobban büdösödnek. De ha nagyon izzad a lábad, akkor a pamut felszívja és akkor az is bebüdösödik.
2022. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
100%
Csakis pamut zokni, mindegy milyen márkájú. Ha túl meleg a cipőd, az sem jó, és ha túl zárt, illetve műanyag, az sem. Váltócipő, papucs használata a munkahelyen. Lábmosás, vannak izzadásgátlók, patikában kell keresni. Ennyit tehetsz. (A bambusz zokni nagy átverés, ez az új neve valamelyik műszálnak, ne dőlj be neki.)
2022. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!