Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy látható...

Mit csináljak, hogy látható izmaim legyenek?

Figyelt kérdés

Igen, ez egy eléggé banális kérdés, viszont 16 éves vagyok, hetente háromszor járok súlyzós edzésre (barátok, plusz egyedül), igyekszem több fehérjét bevinni, viszont nincs lehetőségem teljesen kiiktatni mindenféle "rossz" ételt.

Amit tudni kell rólam, lány vagyok, 170 cm magas és 71 kg, ami soknak tűnik, viszont én nem nagyon szeretnék már tovább fogyni, így is az utóbbi egy évben -25 kg-t hagyhatok a hátam mögött. Az izmaimat érzem és hogyha "bepózolok", akkor rendesen látom is őket, egyébként két hónapja kezdtem rendszeresen edzeni.

Csak szeretném, ha pózolás nélkül is láthatóak lennének a vonalak. Igazából nem csak a hasamon, hanem mindenhol, csak legyek feszesebb. Előre is köszönöm a válaszokat! Ui: milyen kalóriamennyiséget ajánlotok ahhoz, hogy nagyobb legyen a fenekem és látható izmaim legyenek?



2022. ápr. 2. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Vannak izmaid, rendesen.

"Látható" akkor lenne, ha lefogyasztanád mellőle a zsír legnagyobb részét.

Ez nőként elég nehéz, és nem is javasolom neked, mert már káros hatásai is vannak, főleg ilyen fiatalon.


Szerintem elég, ha megőrzöd az izmaidat, esetleg egy kicsit még növeled.

Vagy esetleg egy enyhe fogyás még belefér.

2022. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe kalóriaminuszos étrend , rendszeres súlyzós edzés , magas fehérjebevitel és formálódni fogsz.
2022. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Hat eddz meg par evig. Kajara is figyelni kene meg az se mind1, h nalad mi a sulyzos edzes
2022. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így látatlanban elég nehéz ezekre válaszolni, ha küldesz képet képfeltöltéssel vagy privátban, szívesen adok tanácsot!
2022. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!