Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Motiválnátok engem?

Motiválnátok engem?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt rendszeresen elmentem futni, illetve terembe edzeni. Egy idő után egyre jobban tetszett az, amit a tükörben láttam. Világ életemben kockás hasra vágytam. Ez még nem adatott meg, de éreztem akkor h jó úton járok. Aztán jött a covid, a termek bezártak, a hideg időben pedig futni sem mentem nagyon.


Aztán az egészbe beletörődtem. Nem tudtam visszarázódni a sok mozgásba. Nem volt sem energiám sem motivációm. Nemrég újra elkezdtem futni, de nagyon nehéz motivációt találnom.

Tudnátok küldeni magatokról fotót ahol kockás vagy akár csak lapos a hasatok? Úgy érzem hogy talán ilyen fotók által tudnék erőt meríteni. Férfiak és nők is nyugodtan írhatnak. Akár privát üzenetben is, ha nem szeretnéd hogy mindenki lássa a fotót.

Szeretnék annyi motivációt gyüjteni, hogy be tudjam teljesíteni a régi vágyamat(kockás has)

Köszönöm szépen, h elolvastad, illetve a segítséget is



2022. ápr. 8. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá! Meg tudod csinálni! 😊
2022. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Ha küldök egy konyhai képet, az megteszi?

Mert a célod a konyhában kezdődik!

Soha az életbe nem lesz kockás hasad, pontosabban lehet,de látszódni sose fog ha nem jó a táplálkozásod.Ugyanis mindig el fogja takarni a kis zsírpárna, amit a helytelen étkezéssel odanövesztesz.A futás jó dolog,alapból is, az egészséged szempontjából, és abból is hogy tágítani tudod vele a napi kalóriaszükségleted.

Ha a kajálásod rendbe van, akkor el fog tűnni a zsír a hasadról,és ha rendszeresen csinálsz pl. hasprés gyakorlatokat, akkor az látszódni fog.

De azt nem írtad milyen állapotban vagy jelenleg.És hogy milyen az étkezésed.De gondolom a futással a fogyás a célod.Egyél mellette kalóriaszükséglet alatt, edz, és idővel eléred a célod!

2022. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem étkezek kifejezetten jól, de kifejezetten rosszul sem. Átlagos testalkatú vagyok. Viszont szeretnék ezen is változtatni. Azt gondolom, hogy ha a sporthoz lenne ismét elég motivációm, akkor szépen lassan ahogy változna a testem, akkor egyre jobban lenne erőm az étkezésem javításán is.

De mint írtam, nem étkezem kifejezetten rosszul

2022. ápr. 8. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
randa vagy, siránkozol tovább a jó formáért vagy teszel érte és utna élvezed? választhatsz röfi
2022. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ugyanúgy kezdj hozzá,mint először.Ne gondolkozz,csináld.Én életem során gyakran abbahagytam,most is kicsit ilyen időszakom van.De mindig újrakezdem.Már nem azért mozgok,hogy egy bizonyos formát elérjek,hanem azért,mert jobban érzem magam.És úgy tekintek az edzésre is,hogy azért csinálom,hogy jobb napom legyen.Remélem segítettem
2022. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajrá!Ne baj ha nem érsz el nagy eredményt,sokkal jobb mint azok akik a kanapén tespednek!Hajrá!
2022. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!