Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő gördeszka max 20k-ért?

Kezdő gördeszka max 20k-ért?

Figyelt kérdés

Nyáron munkába menet lesz másfél órám egy deszka park mellett mielőtt elkezdődne a munkám. Már alapból is el szerettem volna kezdeni, de szerintem ez egy tökéletes alkalom.



Lábam 42-43, 180 cm vagyok és 82 kg.


Tudom hogy úgy általában 30k-tól kezdődnek az elfogadhatók, de most ennyim van. Max még 5k-t tudok bele spórolni.



2022. máj. 6. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy boltba, ott segítenek kiválasztani az igényeidnek megfelelő gördeszkát, és ki is tudod ott helyben próbálni, ami sokkal jobb, mintha rendelnél valamit, ami végül semmire sem jó.
2022. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a bibi hogy messze van innen a legközelebbi. Eleinte gurulnék hogy ráérezzek meg ollie-t próbalgatnék. Max pop shove. Valszeg nyár után lecserélem. Addig valami olcsóbb amit online lehet rendelni, de normális és kibír 3 hónapot.
2022. máj. 6. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyon szép tervek, de ha még sosem gördeszkáztál, akkor nem fogsz tudni egyből olliezni meg társai, örülni fogsz, ha nem esel el gurulás közben. Idő kell, mire kialakul hozzá a megfelelő testtartás és egyensúly.


A te döntésed, ha internetről rendelsz, de akkor semmi sem garantálja, hogy jó lesz. Szerintem egyszer megéri elmenni az üzletbe, még akkor is, ha messzebb van. A legelső gördeszkámat a online rendeltük, 10 e körül lehetett. Azt hittem, én vagyok a végtelenül béna, hogy 2 métert sem voltam képes egyenesen megtenni vele, aztán kiderült, hogy rosszul vannak felszerelve a felfüggesztések, ezért ha rendesen áll rajta az ember, mindig elmegy az egyik irányba, ráadásul lelógott valamelyik része, ami miatt egyfolytában befékezett. Ezt csak azért mondom el, mert ezt a gördeszkát kezdőként rendeltük szakértő segítsége nélkül az internetes leírás alapján, és ez lett belőle. Ha te vállalod a kockázatot, hogy akár valami használhatatlant is rendelhetsz, akkor hajrá.

2022. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ahogy irtam, ráérezni aztán esetleg ollie.


Azért irtam ki hátha valakinek van tapasztalata.

2022. máj. 7. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod segítek neked, vannak fent jó lapok, én deszkáztam 10 évet. 25 ért tudsz venni complett kezdő deszkát ami jó kanadai juharbol készült meg erősített fém, nem alumínium függővel.
2022. máj. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na,hogy megy a deszkázás?:D
ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Borzalmasan. Elég sokszor felb@szódtam. De legalább jobb volt a munkába járás.
ápr. 4. 22:05
 8/8 anonim válasza:
Oh,na sebaj:)
ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!