Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt szedjen egy lány edzés után? (lent) (18 éves és 48 kg vagyok )

Figyelt kérdés
Edzés utánra gondoltam valamit, mivel már délután nem igen szoktam enni és nem csak azért mert jönnek a pluszkilók (még örülnék is ha feljönne) és mert egészségtelen hanem mert sokszor nem is kívánom a kaját edzés után. Mindig délután edzek van amelyik edzésemnek 4-kor van vége, van aminek 8kor... Bár akkor is mindenképp kell valami amitől regenerálódni tud az izom, a szervezet. Szóval tud vki konkrétan ilyen port ajánlani vagy milyen összetevőkre és arányra figyeljek oda ha keresek? És egyáltalán elég shake-t inni edzés után vagy tényleg kell valami normális kaja, esetleg ha vki leírná mit jó ilyenkor enni csirke, rizs...?
2011. máj. 25. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
edzés után kell a kaja, elsősorban csirke és rizs, ahogy mondod. de közvetlenül edzés után célszerű lenne visszatölteni az izmokat, tehát valami fehérje turmix (whey pro, vagy más), esetleg tömegnövelő (valami alacsonyabb szénhidrát tartalmú).
2011. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mark86


edzés utánra bármilyen tejsavó protein megfelel (30gramm,+30gramm dextróz),cytogen whey pro (sajnos meg fog szűnni de még kapható),100% whey protein,ha sokallod az árukat megteszi a power protein is (nagy része szója=ízben elmarad a tejsavótól)de megteszi!

keress rájuk! ja és nem elég a turmix minél előbb kell a szilárd kaja,nem kötelező a csirkerizs mert 1.nem diétázol hanem +kilókat szeretnél

2.ebben az időszakban nyugodtan ehetsz szinte bármit!

pl:rizs,krumpli,durum tészta,hal,tojás,bármilyen hús vagy hasonlók!

és sok sikert

2011. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
14 évesen én vagyok 53 kiló(de fiú vagyok)és intenzíven focizok
2014. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!