Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szaunaöv mennyire hatásos?

Szaunaöv mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Szoktam látni főleg nőkön edzésnél egy fűzőhöz hasonló övet. Ez tényleg jó? Miben segít? Illetve vannak az elektromos fűtő övek is. Azok is hasonló elven működnek?

2022. júl. 10. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem ér. Aki hordja, az vagy nulla tudású laikus (mint te), vagy csak marketingfogás (pl. YouTube videók). Nincs helyi zsírégetés. Vagy kalóriadeficitben vagy, és szisztémásan, a test minden zsírraktárából fogysz, vagy nem vagy kalóriadeficitben, és akkor hordhatsz bármilyen méregdrága övet, nem fogsz fogyni sehonnan.

[link]

2022. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam ilyen övön. De mint ahogy írták nincs helyi zsírégetés. Ettől csodát nem lehet várni. Én is inkább amiatt gondolkozok ilyenen, mert hát problémákra javasolnak meleg borogatást az izmok miatt. Ez szerintem jó alternatívája lenne. De fogyási célzattal venni felesleges. Kivéve ha azt a pénzt kajára költené az ember.
2022. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogyáshoz gondoltam. A teremben szoktam látni a többi csajon és azt hittem “csinál” is valamit. Mmint segít erőkifejtésben, bármi. De ezek szerint tök felesleges.
2022. júl. 10. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szaunaövet látsz a csajokon, és nem súlyemelő övet? Nem mintha utóbbi többet érne bármivel is egy hobbi kondis esetében, csak kérdezem.
2022. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azok a csajok akik vérig elhisznek marketingben
2022. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!