Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj?😪Tartom a...

Mi lehet a baj?😪Tartom a diétám mégis mintha zsirosabb lennék(bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy esküvőre készülök,a ruhàm tökéletesen állt rajtam 2,5héttel ezeleőtt(a ciklusom elején tartottam ha ez számít valamit)viszont most tegnap jött meg és olyan ducibb vagyok a ruhába amit holnapután kell hogy felvegyek🙄mozgok is az utóbbi 3napban tulzásba is vittem, rékázok,hasizom és popsi,és kicsivel több fehérjét eszem.Lehetséges csak be vagyok durranva,vizesedek vagy hiztam?

2022. júl. 22. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Én észre vettem, hogy mikor megjön kicsit pufibb vagyok, gondolom víz stb, meg persze simán fel jöhet 1-2kg .


A Rékát nem értem :( lehet én vagyok butus. De ilyenkor érdemes inkább futni egyet :) illetve nehéz kaja helyett fehérje dúsabban enni :) ahogy írtad. Reggeli pl két tojás sok zoldseggel, ebéd csirkemell egy maréknyi rizzsel, plusz zöldség ha kevés is, vacsi meg mint kb az ebéd, csak időben , úgy 2 órával kb lefekvés előtt legalább :) nekem ez vallt be .

2022. júl. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ui most leesett. Rubint Reka :))) az is jó .
2022. júl. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Kalóriadeficitben vagy? Ennyi számít csak.
2022. júl. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
megjött ezáltal puffadsz
2022. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi kalóriakereted, kérdező?
2022. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megjött, az okozza. Nekem ilyenkor akár plusz 2 kilóm is van. Emberfuggo, nalam ciklhs elott 8 nappal kezdodik es masodik napra elmulik
2022. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pihenj a nagy nap előtt. Semmit nem fog számítani, hogy 2 kg plusz vagy mínusz van rajtad. Senki nem veszi észre a különbséget az egész a fejedben van. Viszont ha most elkezdesz diétázni meg ugrálni örült módon a nagy napon olyan leszel, mint mosott had ne mondjam mi.
2022. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😊Igyekszem sokat pihenni,viszont remélem holnap már jobban lemegy és ez tényleg csak puffadás és víz a hormonok miatt😅
2022. júl. 22. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!