Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőként fekvőtámaszozástól...

Nőként fekvőtámaszozástól mennyire lesz izmos a felső testem? Nem szeretném ha nagyon vállas lennék

Figyelt kérdés
Nem női, hanem normál fekvőtámaszra gondolok

2020. jún. 8. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak te tudhatod, mit tartasz túl izmosnak, de azt ajánlom, nézd meg Alicia Vikander promóját. Szerintem ez a test nem lett férfias, pedig nagyon komoly edzésmunkát tettek bele, normál fekvőkkel együtt.


https://www.youtube.com/watch?v=VE9tIJiO3no

2020. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel nagyon izmos, elhiheted. Férfiként se úgy működik, hogy nyomsz pár fekvőtámaszt és hopp, te vagy az új Mr.Olimpia. Nem.

Ehhez idő kell, nőként még több, sőt nőként nem is leszel olyan ,,nagyon vállas", csak ha szedsz valami ,,finomságot" mellé.

Valamint csak a fekvőtámasz kevés ahhoz, hogy az egész felsőtestet megdolgoztasd.

2020. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Édesem...

4 éve edzek saját testsúllyal és súlyzókkal nőként, és elég sokat koncentrálok a felsőtestemre (kell a sporthoz, amit űzök). (Bár nincs maxra tolva a terhelés, nagyobb súlyokkal, jobb edzéstervvel biztos lehetnék még izmosabb, de nem ez a cél, viszont így is keményebb edzéseket csinálok, mint pár fekvő.) Annyi látszik, hogy definiáltabb a vállam, illetve ha befeszítem, akkor látszik a bicepsz, tricepsz, alkar, váll, de őszinte leszek, nem tudom csak úgy poénból annyira megfeszíteni, mint edzés közben, még ha próbálkozom se, így ha nem edzésen vagyok, nem igazán látszik. Pihentetve leengedve nem nagyon mondanák meg, hogy mennyire izmos a karom. Az látszik, hogy van hús a csontomon, és nem ilyen imádkozósáska kezem van. De ez azért messze van a férfiastól. Koksz nélkül nőként biztos lehet benne, hogy nem leszel soha sem túl izmos.

2020. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!