Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen karórát ajánlanátok?

Milyen karórát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Okosórát/sportórát szeretnék venni, mert a régi tönkrement, viszont tanácstalan vagyok. Elsősorban a heti többszöri lovasedzéseken és a mindennapokban használnám.


A telefonom Androidos, így olyan kellene ami elsősorban azzal kompatibils. (Apple termékekkel nem vagyok megbarátkozva, így azok annyira nem érdekelnek)

Jó lenne ha GPS-el útvonalat lehetne rögzíteni vele, de ez nem létfontosságú.


Ti milyen órát használtok, ajánlanátok?



2022. aug. 1. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Huawei watch fit van, abban van GPS, és rengeteg féle sport. Nagyon szeretem. Meg rengeteg óraszámlapot lehet hozzá venni, letölteni, nem lehet megunni. Androidos telefonokkal kompatibilis, annyi, hogy le kell tölteni a Huawei app galery-t, és abból a Huawei health alkalmazást, meg a HMS core-t, ezek kellenek hozzá.

A Xiaomi órák is elég jók ár-érték arányban. Azt nem próbáltam, de szemeztem velük.

2022. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár 10ezertől több 100ezerig vannak órák, kb mennyiért gondolnád?

Nekem Garmin Fenix 6x Pro van, útvonalat is rögzít, szerintem nagyon jó.

2022. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nyugodtan írjatok még!


Összegben kb. 200 000 Ft-ig gondolkodom, de ezt rugalmasan kezelve pl.: ha picivel több, de nagyon megtetszik, akkor még az is szóba jöhet.

2022. aug. 2. 20:19
 4/5 anonim válasza:

Nekem most egy Apple Watch-om van, sok mindenre jó ez is, de azért azt érzem, hogy komolyabb (netán profi) sportok kapcsán kevés.


Amennyiben a sport része a hangsúlyosabb, akkor én is a Garmin cuccokra "szavazok". Triatlonhoz, úszáshoz, kerékpározáshoz meg biztosan sok egyéb sporthoz már akkor voltak jó cuccaik, amikor az Apple, Samsung, Huawei stb. még sehol sem volt.

2022. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem Amazfit Bip U Pro-m van. Hetente 1-2× szoktam vele lovaglást mérni, azon kívül naponta használom és maximálisan meg vagyok vele elégedve. A GPS-e pontos, jól működik
2022. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!