Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális, hogy ebben a melegbe...

Normális, hogy ebben a melegben csak 2 km futás megy?

Figyelt kérdés
Tavaszig egész szépen, magamhoz képest felhoztam magam, 8-10 km futás se volt akadály. Amióta ez a meleg van, 2 km megy, az is pihenőkkel. Késő este futok, de errefelé akkor se hűl le igazán a levegő. 24/F vagyok, 181 centi magas, 73 kiló.
2022. aug. 4. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Persze.

A meleg napközben leszív.

Szal hiába mész te este.

2022. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudok (jól) futni, ha nincs melegebb 20, de inkább 15 foknál. Így nyáron én is késő este szoktam, ha leesik a hőmérséklet.
2022. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont, hogy ilyenkor érzem igazán jól magam, motivál, hogy míg mások kerülik egyáltalán a hosegben való tartózkodást, addig én pörgök ezerrel. Persze a Pr-okra nem ilyenkor megyek rá.


Egyébként semmi gond nincs ezzel, mindenkinek más a komfortérzete, máshogy reagál a hőmérsékletre és annak változásaira.

2022. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől lehet a megszokástól a pajzsmirigyproblémákig bármitől.

Ha szoktatod magad a hőséghez, akkor többnyire menni fog a megszokott táv. Ha télen is rendszeresen kint futsz mínuszokban ha esik, ha fúj, akkor nyáron is jobban bírod a meleget. Ha lehet, minél többet legyél kint a szabad levegőn, télen nyáron, persze többnyire nem futva.

Nem baj ha a 2 km megy, akkor fuss reggel is ennyit, este is ennyit. Összeadódnak a távok.

2022. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!