Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom erősítő gyakorlatok...

Hasizom erősítő gyakorlatok otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Hatásos hasizom erősítő gyakorlatokat tudnátok nekem mondani ismétlés számmal? Esetleg olyan videót amire otthon tornáztok és bevált? Heti hányszor érdemes edzeni rá?

Télen szeretnék elkezdeni terembe járni. Vékony vagyok nagyon de löttyedt is, több éve nem mozogtam heti rendszerességgel. Szeretném kicsit felkészíteni a testem a rendszeres edzésre valamit érő gyakorlatokkal.



2022. aug. 6. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg van, nézd át ezt, mutatja hogy kell csinálni

[link]

2022. aug. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megnézem.
2022. aug. 6. 02:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Én erre csesztem rá történetesen... Mivel azt mondta vmi nagyokos, hogy hiába edzek rá minden nap akármennyit, pl hasprés, lábemelés, mert attól nem fog fejlődni. Elég egy héten max 2x. Én úgy gondoltam, van időm a 2 órás edzésben. Így heti 5 alkalommal lecsavartam hónapokon át 60 percet csak hasazásba. Eleinte nem is tűnt fel, de aztán olyan baromi undorító lett az egész, hogy azóta még a kedvem is elment tőle. 😃 Ennyit arról, hogy nincs értelme napi szinten tolni.
2022. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi lett undorító?
2022. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasam
2022. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!