Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amikor elhatározod magad,...

Amikor elhatározod magad, hogy edzeni szeretnél mi motivál téged a legjobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én amikor edzek (hozzátenném,hogy otthon saját eszközökkel) az motivál, hogy látom magam előtt, hogy mit szeretnék elérni. Persze a kitartás a legfontosabb. Valamint akik még otthon edzenek nyugodtan megírhatják, hogy nekik kinek az edzése vált be a legjobban. Én MadFit edzéseit csinálom. Válaszaitokat előre is köszönöm!

#sport #otthonedzek
2022. aug. 8. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Járok versenyekre és nem szeretnék felkészületlenül indulni (tipikus csak ne legyek utolsó pánik sokat segít a motivációban).
2022. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És mit szeretnél elérni, kedves kérdező?
2022. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban a fittség és próbálom elérni a megfelelő alakot.
2022. aug. 8. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük ez hosszútávon is elegendő motiváció, és hogy nem egy olyan alakot tűztél ki célul, ami valójában nem elérhető naturálon, plasztika nélkül, átlag életmód mellett, átlag genetikával.
2022. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hellmano ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy én 43 múltam és nekem már nem kell semmi motiváció, mert az életem része a mindennapi sport/edzés. Tehát ugyanolyan napi rutin nálam az évek alatt, mint az, hogy eszek vagy iszok. Persze ebben benne van, hogy gyerekkorom óta , mindig sportoltam. A fittségem megörzése és az egészség minnél tovább kitolása végülis a célom, az hogy még 20 év múlva is lejárja ugyanúgy kosarazni vagy 70 felett, még simán körbetekerjem a Balatont egy nap alatt hasonlók.
2022. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én az ilyen embereket tisztelem, akik az előző válaszolóhoz hasonlóan ilyen életvitelt élnek. Itt van például Béres Alexandra. Neki is a mozgás a lételeme.
2022. aug. 8. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
MadFit az egy anorexiás csaj. Amúgy nekem is az életem része már. Kicsit túlzásba szoktam vinni néha ezért jobb lenne többet pihenni de ha nincs jó kedvem vagy felidegesítenek akkor jó elmenni edzeni a terembe (testépítés alapgyakorlatait csinálom 90%-ban). Jó érzés amikor emelni tudsz a súlyokon, meg persze az is, hogy egyre jobban nézel ki.
2022. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem Dr. Borszéki Péter Három Harmad új videó motivál
2022. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Madfit a képernyőn keresztül egy produktív,szerethető nőnek jön le.Az, hogy anorexiás számomra nem befolyásol semmit.
2022. aug. 8. 20:46
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 1 éve edzek komolyabban, és kimerem jelenteni, hogy az életem része lesz még nagyon sokáig.

Éppen emiatt, mivel már napi rutinná vált ez az egész és teljesen megszokott, ezért nem feltétlen kell motiváció ahhoz, hogy lemenjek edzeni.

Meg hát ebben a sportban teljesen normális, ha nincs az embernek mindig motivációja. Aki azt mondja, hogy Ő mindig motivált, az hazudik. Vannak rosszabb napok, amikor semmi kedvem edzeni, de pont az ilyen napok miatt leszek jobb és jobb. Menni kell konzisztensen és ez a lényeg.

2022. aug. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!