Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Széles vállból vékonyabbat?

Széles vállból vékonyabbat?

Figyelt kérdés
Sajnos az átlagosnál szélesebb vállam van, atléta testalkatom van és nem szeretem.. Melleim nincsenek szinte egyáltalán. Valamivel lehetne nagyobbítani a melleimet és keskenyebb hátat meg vállat elérni? 17 éves vagyok, gondolom már nem sokat fog változni a testem, de nem tudok megbékülni ezzel. Vagy az sem lenne rossz ha a csípőm szélesebb lenne valamivel, akkor homokórához hasonló alkatom lehetne, de nem tudom hogyan érhetném ezt el. Ha valakinek van hasznos ötlete, tanácsa nagyon megköszönném.

2022. aug. 19. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem artott volna odairni, hogy lany vagy, mert igy csak talalgatas, de gondolom az. + magassag + suly. Na meg hogy mit mozogsz amitol igy nezel ki es mit eszel.

Amugy inkabb vizilabdazo testalkat nem? Egy atleta nem szokott aranytalan lenni es pl a rudugrok, futok testalkata egy bot, viszont szalkas, na az az alapveto atléta testalkat, de m1, ertjuk mi a bajod asszem. Ezt hivjak endomorph testalkatnak. Ennek egy resze valoban genetika, ez azt jelenti. Amugy nekem volt ilyen baratnom es lehet szexi, neki sem volt nagy cicije. Amugy a mell az genetika + zsir, izommal nokent keveset tudsz rajta javitani, inkabb csak a tartasan, feszessegen, kicsit megemelheti, amitol nagyobbnak tunhet. Kajatol lehet zsirosabb, ahogy az egesz tested, de a noknek a mell, fenek, combok, has a nagyobb zsirraktarak, megint szerencse kerdese hova hizol, de ettol lehet nagyobb a mell. Csak ne legyen tejeszacsko lötyi zsirmell, az nem szep, de pl vekony lanyoknak is no picit a melluk ha tobb szenhidratot visznek be, tomegelnek, meg el is fogyhat ha nagyon leszáradnak. A csipodon tudsz dolgozni, ott vannak olyan izmok amiktol szelesebbnek hat, konkret keskenyites nehezebb cel, jobb megbekelni, nem gyurni (annyit) vallra es hatra es a tobbit hozzá hozni szintbe. Ha bator vagy kuldhetsz par cenzurazott fotot par szogbol magadrol, ugy lehet tobbet tudnek mondani.


25/F

2022. aug. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!