Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyibe van nektek havonta a...

Mennyibe van nektek havonta a testépítő életvitel?

Figyelt kérdés
Illetve mennyit kerestek?

2022. aug. 13. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Közös kasszán vagyunk a feleségemmel, így a havi összbevételünk nagyjából 700 ezer forint. Feleségem tornász, én erőemelő vagyok, plusz van egy kisgyerek is, akire értelemszerűen szintén mi főzünk.

Gondolom a kajára gondolsz "testépítő életvitel" címszó alatt. Nekünk kajára simán elmegy havi 160-170 ezer forint, ebben az inflációban pedig ez folyamatosan emelkedhet fölfelé. Barátnőm a tornatermet díjmentesen látogatja, én pedig anno rászántam pár százezer forintot, aztán vásároltam itthonra rudat, padot, állványt és annyi súlytárcsát, hogy nem kell konditerembe járnom, ezáltal bérletet vennem.

Csuklószorítót, bandázst, gurtnit, övet nekem is időközönként vennem kell, ahogy a testépítőknek is, hiszen ezek a felszerelések elhasználódnak a meló során. Tápkiegészítőre pedig hosszú évek óta nem költök (leszámítva egy-két vitamint). A munkahelyi biztosításomnak hála rendszeresen járhatok ingyenesen egy magánkórházba laborvizsgálatra, ott pedig mindig kiderül, hogy semmi érdemleges tényezőből nincs hiányom.

A testépítők közül is főleg azok költenek horror összegeket havonta, akik kokszolnak. Tudod milyen drága a cucc? Még a legszarabb gyógyszerek is irdatlan sokba kerülnek.

2022. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
1# Most feleség vagy barátnő?
2022. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Havi kajám kb 120ezer + tk. 25ezer + havi terem bérlet 15ezer + heti egy masszázs 3x8ezer.
2022. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szinte semmibe. A munkahelyem es ismeroseim altal a kajam es kondim nagyreszt ingyen van
2022. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Nekem a terem bérlet 16 ezer (havi korlátlan), az edző 50 ezer (ezért heti 3szor járok), tápkieg kb 50 ezer (csak fehérjét veszek, edzéselőttit meg gyors ch-t), gyógyszerek (attól függ mit szedek épp, most havi 70 ezer körül megáll), kaja (én a fehérje szükségletemet nagyrészt kiegészítőből oldom meg, így kajára keveset költök, szerintem kb 60 ezer). Nem olcsó sport :/
2022. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Lol, kidobsz 50et edzőre + 50 tápkieg, 70k kox, de a kaja csak 60k, ami a mai árakat nézve nem lehet valami fullos.


És megéri, hogy ennyit rálocsolsz?

2022. aug. 14. 13:11
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem fullos, de a koksztól meg a bevitt makróktól fejlődsz, nem attól hogy te most a legkiválóbb lazac steakből meg a túlhypeolt pkk marhából eszel napi x kilót.
2022. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Meg amúgy az is lehet hogy alálőttem kicsit a kajára mondott összeggel, fogalmam nincs mennyit költök igazából kajára ;p
2022. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
az edző az miben segít? Gondolom már nyomod pár éve, ő szerzi a koxot illetve adagolja?
2022. aug. 14. 16:21
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Főleg igen, tőle veszem, eddig még nem hozott sz.rt (ellenben egy korábbi dílertől aki itt írt rám anno :)), meg vele konzultálok ilyesmikről, felügyel, meg segített az elején "adminisztrálni". Az edzésben meg abban segítség, hogy így vannak gyakorlatok, pl lábtoló, mellre nyomások, guggolás, amiket a segítségével sokkal nagyobb súllyal tudom csinálni, mint amennyivel mondjuk magamtól menne - meg vele tudom csinálni a gyakorlatokat szó szerint kifáradásig - amikor magamtól már nem menne, 5-6 ismétlést így még rá tudok tenni
2022. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!