Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet úgy fogyni sporttal,...

Lehet úgy fogyni sporttal, hogy közben chipseket, energiaitalt (heti kétszer) meg mindent eszek, de közben kalóriadeficitet tartok és ezeken kívül jól táplálkozok?

Figyelt kérdés
Sajnos depressziós vagyok és néha kell a jókedv amit pl egy snickers okoz reggel. Amúgy így is max 1800 kcalt eszek
2022. szept. 11. 07:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja meg így több a kedvem sportolni
2022. szept. 11. 07:48
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ha kalóriadeficitben vagy, akkor fogysz, ez az alapja az egésznek.

Hogy ugyanazt a kalóriamennyiséget miből mennyire egészséges bevinni, az más kérdés.

2022. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Én is eszek mindent, módjával! Mellette meg rendszeresen edzek. Ennyi a titok lényege. Nem fogok ilyen sz@r magvakat, humuszt, meg salátát zabálni az is biztos! 😃
2022. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen, számtalanszor be lett bizonyítva, én is csináltam régebben, bár nem direkt, csak így jött ki. Twinkie diétának is hívják. Én régebben úgy fogytam, hogy főleg péksütiket, fagyit, gyorskaját és instant leveseket ettem, de olyan szánalmasan kevés kcal bevitel mellett, hogy sport nélkül is lefogytam. Mielőtt valaki letámad, ez már régen volt és azóta életmódot váltottam.
2022. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meglepően pozitív válaszokat kaptam :D köszi
2022. szept. 11. 09:48
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Xar. Fogyni lehet, egészséges nem leszel. A szemét kaja a keretdből elvesz kb 500 kaloriat aminures kaloria. Se rost se bitamin se feherje. Szoval 1300 kaloriabol kell aznap jollaknod.

Valszeg ehezni fogsz es este befalod a hutot.

Szoval lehet de hosszutavon tuti nem fogod birni

2022. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hellmano ***** válasza:
Én kizárólag aznap eszek "rendetlenségeket" ls csak délelőtt max. délben, amikor azt le is mozgom, tehát így nyugodtan ehetsz bármit, ha utána ledolgozod nem fogsz tőle hízni hidd el, mert én sem mondtam le a csokiról vagy finom péksütikről . Egyedül, amiről lemondtam már nagyon régen az a cukros italok, mert az viszont baromi gyorsan hízlal, mert abból hamar belehet vinni rengeteg kalóriát a szervezetbe hisz csak "lefolyik" az ember torkán.
2022. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg is jött a 6os megmondóember a rostjaival meg ilyenekkel. Amúgy meg bőven elég 1000kcal is ezrkből amiket írtál.
2022. szept. 11. 19:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, maximum löttyedt maradsz, skinny fat, de fogyni mindenképp tudsz.
2022. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#persze, elméletben elég. aztán hullik a hajad, törik a körmöd, állandóan lesérülsz és elájulsz. jól hangzik
2022. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!