Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés tervet/videót szeretnék...

Edzés tervet/videót szeretnék amit naponta csinálhatnák hogy formás testem legyen?(az étrendem eléggé okés) 20/L

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 21:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Mutasd a tested. Üdv egy edző. 32/f
2022. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Profi sportolók (pl. testépítők) is edzővel/szakemberrel dolgoznak együtt, mert az étrendjük sosem "eléggé okés". Akkor gondolom, hogy a te étrended mennyire lehet okés, pláne a kérdésed alapján.

Ha videók alatt fitnesz YouTuberek cicanadrágban történő ugrálgatásaira gondolsz, akkor veszett fejsze nyele. A videóban szereplő hölgyek sem a jógaszőnyegen való fetrengésektől lettek formásak. Ha te formás akarsz lenni, akkor izmosodni kell, izmosodni pedig a progresszív súlyzós edzéstől fogsz, nem YouTube videóktól. Szükséged van egy egyénre szabott súlyzós edzéstervre, mellette egy célnak megfelelő diétára (kalória-számolás, makrotápanyag-számolás, stb.), és akkor pár év múlva ténylegesen formás is leszel. Hallgass szakmai podcastokat, nézz edukatív videókat, esetleg olvasgass tanulmányokat, képezd magad a témában, tanulj, szükség esetén pedig keress fel egy hiteles személyi edzőt, mert itt egyetlen kommentben nem lehet megtanítani téged mindenre, pláne hogy az alapok sincsenek lefektetve.

2022. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Keress személyi edzőt, segíteni fog.
2022. szept. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Hogy mik vannak a mai világban... :-D Megyek veszek pogit meg kakaóscsigát reggeli gyanánt, az én étrendem legalább okés :-D
2022. szept. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt próbáld ki: [link] sok sikert :D de amúgy kettes jól leírta. Amire sokszor érdemes edzeni az a has, abból is találsz ezen a csatin.
2022. szept. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
De megijesztettél 5ös azt hittem egy Kloé Fing videót fogok megnyitni 🤣
2022. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
70%
Szerintem keress szakembert.
2022. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ehez mit szóltok?

2022. szept. 15. 23:32
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Semmit.
2022. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hasznos?
2022. szept. 15. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!