Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Online sportfogadással kapcsol...

Online sportfogadással kapcsolatban kérnek segítséget?

Figyelt kérdés

Bocsi, nagyon kezdő vagyok még, lehet hülye kérdés vagy én vagyok nyomi.

Szóval fogadtam a magyar győzelemre 4x szorzóval, plusz kombinációban, dupla esélyben még hozzáadtam a magyarok vagy döntetlent 1,8 as szorzóval. Na most mivel megtettem a magyar győzelmet is ugyan azon a szelvényen, akkor ha döntetlen lesz végülis buktam az egészet?

(Unibeten fogadtam)



2022. szept. 25. 23:49
A kérdező szavazást indított:
Buktad
Nem buktad
6 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha kötésben fogadtad meg akkor buktad. Ha két egyes fogadás egy szelvényen, akkor a szelvény árának a felének az 1.8-át kapod vissza.
2022. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Egy screenshotot tegyél be a fogadásról, mert 10+ év tapasztalattal ebből nem értek egy szót sem :D
2022. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

100%, hogy ezt normál kombinációban nem engedte megrakni egy szelvényen, egy eseményre két kimenetel biztos, hogy tiltva van kötésben...

Dobj egy screenshotot...

2022. szept. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Hali!


Kezdő vagyok, de ez engem is érdekel.


Ha megtisztelsz, dobj nekem is egy screent.

2022. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Dobj egy képet nekem is, szintén 10 éve nyomom de ezt így nem tudom felfogni :D


(úgy ahogy leírtad elvileg nem rakhatod amúgy meg)

2022. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Elvileg elküldtem azoknak akik kérték. A másik dolog amit nem értek, hogy miért nem lehet cash out-olni?
2022. szept. 26. 13:12
 7/24 A kérdező kommentje:
Ja és ha érvénytelen lenne, miért engedte ezt megrakni? Máskor kiírja, hogy ha nem lehet kötésben megtenni, mert érvénytelen.
2022. szept. 26. 13:14
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Uh, ez úgy néz ki, mintha fogadásépítőben raktad volna meg, és adott volna rá egy egyedi szorzót. Ilyen formában ez csak akkor fog bejönni, ha nyer a magyar válogatott. Konkrétan olyan, mintha a dupla esély rajt se lenne a szelvényen, mert a másik eseménynek "szigorúbbak" a nyerési feltételei.
2022. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Így van, valószínűleg azért engedte megtenni a rendszer, mert bár hülyén néz ki, érthetetlennek is tűnik, végeredményben olyan mintha sima magyar győzelmet tettél volna.
2022. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Igen fogadásépítő, nem kombinált, csak elírtam.

Hülye voltam, de így nem értem miért engedi megtenni egyáltalán. Nincs mese akkor be kell húzni ezt a meccset :D

2022. szept. 26. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!