Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 30 kg-ot fogytam futás és...

30 kg-ot fogytam futás és egészséges táplálkozás mellett, eközben a bőröm a feszességét elvesztette. Van olyan sport, amivel a bőrt úgymond "feszesebbé" lehet tenni? 20F

Figyelt kérdés

21 hónap alatt fokozatosan lefogytam hónapról-hónapra néhány kilót. 112 kg-ról indultam, aztán először a célom a 100 kg alatti súly volt, de közben az életmódváltástól annyira frissebbnek és erőteljesebbnek éreztem magam, hogy folytatni akartam a sportolást. A nyáron minden nap lefutottam 3-4 km-t zenehallgatással, gyakran bicikliztem 15-20 km-es távon. Elhagytam az édességeket, snackeket, betartottam a kalórial számolást is.

A mai nap 81.6 kg-t mértem, szóval kicsivel több, mint 30 kilótól szabadultam meg. A szerencsém az, hogy elég magas vagyok, 190 cm úgyhogy nem tervezek többet fogyni, de tartani szeretném a súlyomat. A BMI-m 22.5, ami ez pont jó nekem. Az ismerőseim szóvá tették a változást, én nem tudom még a mai napig felfogni, hogy sikerült! De sajnos van hátránya is a fogyásnak... A hasamon nagyon látszik a lógó bőr, először azt hittem, hogy zsír, de mint kiderült, az már csak a kitágult bőröm. A hasamon nagyon látszik, hogy a túlsúlyos voltam, az arcomat is ki tudom "nyújtani".



2022. szept. 28. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Haverom miután lefogyott meg meg is izmosodott, megműttette a bőrt a hasán, mert neki is lógott.
2022. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor most te is tudol repülni, mint Stewie Griffin a Family Guy egyik epizódjában, mikor lement róla a felszedett izom, és lebegett rajta a bőr :-D Lehetnél pl superman, a csajok olvadnak az ilyenekért. :-D
2022. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: te nem vagy százas..🤣🤣🤣 Nem vagyok szuperhős, de köszi az ötletet. Xdd
2022. szept. 28. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Közben lehet kollagénnel, cinkkel enyhitsni de lekésted.

Inkább az izomépítésre kéne rámenni. Meg ami szinten késő hogy lassan leadni

2022. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es jol irja, de abbol is csak a jo minoseg mukodik, azt meg lassan lehetetlen kivalasztani. Fog osdzehuzodni lassan, gondolj a holgyekre szules utan. 1. Ferfikent szerintem ez nem tragedia. 2.ha nem tudsz vele megbaratkozni plasztika: 1-1,5 millio. Nekem a karom szornyu, de nem tudom magam raszanni! Megertelek.
2022. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg valami! Az csak a filmekben van, hogy a plasztikai mutet utan 3 hettel mar csodas a seb! 3-4 honap a gyogyulasi ido, vagas nagysagatol, varroanyagtol, szervezettol fugg! Tehat; ha raszanod magad, jo ideig a hasadat pihentetni kell majd! Inkabb: epits izmot, s ha marad egy kis plusz bor: emlekeztetni fog, hogy milyen fantasztikus eredmenyt ertel el! Ha az en pasim lennel, kulon imadnam , mert tudnam, hogy min mentel keresztul! Persze, ez a te dontesed, de nem minden plasztikai mutet lesz csodas kimenetelu. Amugy konzultacio ingyenes a profi helyeken !
2022. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!