Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a sok ronda ér (nem csak)...

Ez a sok ronda ér (nem csak) a karomon, egész addig ilyen lesz, amíg rendszeresen edzek? (fotó)

Figyelt kérdés

Ha például hosszabb időre pihentetek, akkor ez nem marad ilyen ronda?


[link]



2022. okt. 2. 13:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
29%
Amíg gebe vagy, addig ilyen lesz.
2022. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem ronda. Genetika kérdése, én is ilyen rohadt eres vagyok. Valószínűleg neked azért is ilyen látványos, mert alacsony a testzsírod. Ha be lennél hízva, zsíros lennél, akkor valószínűleg nem lenne ilyen látható a dolog. A csajoknak egyébként általában be is jön, úgyhogy ne aggódj emiatt.
2022. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem aggódok, de nekem nem igazán tetszik. Nem vagyok gebe, te gyökér, 173 cm magas vagyok 63 kiló. Heti 5 alkalommal edzek 2 órát, lehet vissza kell vennem, akkor talán nem marad ilyen. Ha épp nem edzek, vagy pihenőnapom van, akkor is ilyen végig.
2022. okt. 2. 14:19
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

Troll!

Mi van jenőke, vízhajtó treni ivóampullás oldat becuppant a popsiba?

2022. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ahhh, na, mindegy. Kár volt kérdezni... pedig csak jó lett volna tudni, ha visszábbveszek, akkor is ilyen marad e, de majd kitapasztalom.
2022. okt. 2. 14:21
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
De, elég vékony vagy a 63 kilóddal, hiába edzel. Ismerek valakit, akinek hasonlóan eres mindene, pedig nem is edz, régebben sem edzett. Ő is elég vékony. Fogadd el, úgyse tehetsz mást.
2022. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
80%
Kara nem ronda, sot!mondjuk ezzel a filterrel rajta egy kicsit para...
2022. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Pedig nem mond hülyeséget aki "gebéz". Ha ennyire nem tetszik ,szedj fel egy 10 kilót és probléma megoldva.
2022. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De nem vagyok gebe :-D Ez hol gebe?


[link]


De amúgy eldöntöttem, visszábbveszem a súlyzózást. A többi mehet. Mert kb mióta súlyzókkal is edzek, azóta van ez. A vállam is hasonlóan ilyen.

2022. okt. 2. 18:32
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha te az "eresség" miatt akarsz visszavenni az edzésből és a sportolásból, akkor pont annyit is érsz.
2022. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!