Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Danabol kúrát csinálnék150-sze...

Danabol kúrát csinálnék150-szemes tudom hogy piramisba szedjem meg a mellékhatásokat is vágom. Edzek egy ideje és ki akarom próbálni. Közben kell proviron mindenképp és utána nolva? Ez az első kúrám akkor is kell? közben mehet valamilyen fehérje?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 14:46
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

már nálam van a Methandienone 10-mg-os olyan kicsi dobozban van mint a stanazol amit h4xOr lefotózott

lehet a kúra után veszek Advanced PCT amit mondtatok,meg a Zita a kettő már hátha elég lesz az utókúrához...

köszi a segítséget remélem beválik a Methandienone...

2010. okt. 1. 16:51
 52/56 clint ***** válasza:

nekem bejön a PP íze, de csak a csokis a többi förtelem.


Kérdező jólvan látom nem sikerült meggyőzni. Lehet elég lesz ez a kettő, ha meg nagyobb baj lesz majd korrigálod.

2010. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Igazából nem az íze miatt iszom.Megenném én a szart is ha attól nőnék:D
2010. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:

Clint írtad hogy nem sikerült meggyőzni, pontosan mire gondoltál,a provira?

vagy másra,mert lehet hogy elvesztettem a fonalat....

2010. okt. 2. 20:21
 55/56 A kérdező kommentje:
hali...már túl vagyok a kúra első hetén, az érdekelne hogy mikortól várhatok bármilyen "hatást" mert még sem erőben sem pedig súlyban nem érzek változást...bár lehet hogy el kell telnie vagy két hétnek mire érzek valamit csak attól tartok hogy hamis cuccot vettem...
2010. okt. 8. 20:33
 56/56 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a kúrád?
2011. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!