Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha neki az életmódját és...

Ha neki az életmódját és edzés tervét követem akor lehetne ilyen formás testem? Az étrendem elég okés. 43 kg,153 cm,20/L

Figyelt kérdés
[link]

2022. nov. 20. 15:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
6 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Eddig elég szar videokat lattam de ez a csaj más..
2022. nov. 20. 15:46
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem egyezik a genetikátok, akkor nem. Ettől függetlenül a hölgynek semmilyen extra genetikája nincs a testépítéshez, ergo egy célnak megfelelő étrenddel és egy progresszív súlyzós edzéstervvel te is össze tudnál hozni hosszútávon egy jó formát.

"Az étrendem elég okés"

Szeretem, amikor 20 éves, 43 kilós lányok azt írják, hogy az étrendjük okés. Én egy évtizede foglalkozom versenysporttal, de még mindig nem merném kijelenteni azt az étrendemről, hogy okés. Esetedben ez mit jelent?

2022. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tested formásságának lehetőségeit a veled született adottságaid határozzák meg. Persze ha tudást, időt és energiát fektetsz egészséged alakításába annak jó eredménye lesz. Első sorban egészséges. Az mellékes, hogy olyan lesz-e az alakod mint az övé, másféle.


Ezzel összfügg, hogy az étrend elsősorban mikor és hogyan. Csak harmadsorban mit, és az nagyon személyreszabott. Ezért kell a tudást gyűjteni általában és alapvetően magadról, a saját testedről.

2022. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!