Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táncokat táncolnak az...

Milyen táncokat táncolnak az alábbi videóban? (Kicsit egyszerűeknek tűnnek, de ennek ellenére sem tudom mik lehetnek.)


2023. jan. 7. 23:10
 1/3 A kérdező kommentje:

Senki nem szetetne nekem segíteni?


Kérlek legyetek szívesek írjatok!

2023. jan. 8. 14:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiába szeretnénk segíteni ha nem ismerjük. Hülyeséget meg nem akarunk írni. Ha megnézed többfélét táncolnak. Valószínűleg Mexikó különböző régióinak megfelelően. Egyébként egy részük nem is ,,hivatalos" táncot táncol, inkább a zene ütemére előre-hátra, ill. oldalra lép. Amivel semmi gond, az emberek többsége a hangulatuknak, érzéseiknek megfelelően táncol.
2023. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ahogy az első válaszoló is mondta, biztos valami mexikói dolog lehet, de nagyrészt tenyleg csak lépegetnek a zenére. Én néhány salsa szerűt láttam benne elvétve, néhány fordulatot, ilyeneket, de azt se mondanám kifejezetten salsanak.
ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!