Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A pankrátoroknak mennyi...

A pankrátoroknak mennyi esélyük lehetne más harcművészek ellen?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy pankrátornak egy MMA meccsen mennyi esélye lenne egy profi ökölvívó, egy muay thai bokszoló , egy judo mester ellen? Tényleg csak színészkednek? Mert azért a pankrátorok nem olyan bénák szerintem, hiszen 120-150 kg körül mozog a legtöbb, mégis lazán triplaszaltókat ugrálnak, mint egy kis vékony tornász, a fájdalomtűrő küszöbük igen magas, mert amikor széttörnek egy széket a hátukon, ott tényleg széttörnek a hátukon egy igazi széket. Bár az is igaz, hogy a pankráció, az az esetek 90%-ba megjátszott bunyók. Véleményekre vagyok kíváncsi indokkal együtt.
2010. okt. 3. 15:23
 1/5 anonim válasza:
Semennyi, mert nem csak 90%-ban színészet, hanem olyan 100 körül
2010. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pankráció színészet. Egy show. Azok a székek, amiket széttörnek rajtuk,simán kamuk, ahogy az ütések is.

Kérd meg egy kigyúrt ismerősödet hogy ugyan törje már szét a konyhai faszéketek mondjuk a falhoz verve. Az a szék maximum kettéroppan, de nem fog széttörni, mint egy pankráción.

A többi sportról nincs sok infóm - nem vagyok harcművész - de MMA-hoz még a thaiboxot sem szokás hasonlítani,annyira nincsenek egy szinten.

2010. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, hogy mennyi esélyük lenne. de verekedni azért ők is tudnak.

a pankráció pedig MEGRENDEZETT, de nem kamu. azt amikor egy vasszéket tiszta erőből a hátához vernek valakinek, az nem kamu, csak előre meg van beszélve.

2010. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több pankrátor is átment mma-zni.Meg tudod nézni a youtube-on.

Bam-Bam Bigelow.Ludvig Borga,Brock Lesnar,és nem soká lesz meccse Batistának is.

2010. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg van rendezve, de élesbe tudna hasznositani néhány fogást, főleg mert ki is vannak gyúrva :)
2010. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!