Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudjam elég kcal-t...

Honnan tudjam elég kcal-t viszek-e be izomépítéshez?

Figyelt kérdés

Nem akarok túl sokat se bevinni, mert nem akarok túl sok zsírt felszedni.


Milyen tünetei vannak annak, ha nem elég a kalória-bevitel?


(Amúgy sovány vagyok)


29/F



2023. márc. 4. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem elég a kalóriabevitel, fogysz.
2023. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2023. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdés? Ha nem nő a tömeged nem viszel be elég kalóriát... Ha zsírosodsz akkor vagy nagyon sok kalóriát viszel be, vagy nagyon puhányan edzel úgy ahogy egy tiktok videóban láttad az 55 kilós 16 éves testépítő személyi edzőtől aki éppen 43 kilóra akar diétázni mert felszedte a maximális izomtömeget 3 hónap alatt.
2023. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem mérem a tömegem, nincs mérlegem.


Az izmaimat viszont egyre jobban érzem pl a bicepsz, vádli stb. Szóval van valamilyen izomfejlődés. Kicsit többet szeretnék tudni erről a témáról.

2023. márc. 4. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Érzed, hogy vannak tünetei a kcal bevitelednek?
2023. márc. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fáradékony vagyok. Nincs sok energiám, viszont mivel egy depresszív életszakaszban vagyok ezért ez valamennyire normális is az esetemben.


Ezért nem tudom megkülönböztetni, hogy most ennek az egyik okozója a táplálkozás-e vagy sem. (Konkrétan kcal-bevitel, mert amúgy egészségesen, változatosan étkezem. A mennyiség kérdéses.)

2023. márc. 5. 09:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyan eszel?
2023. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!