Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek ajánlható a kangoo...

Kinek ajánlható a kangoo jump? Lehet tőle fogyni?

Figyelt kérdés

Néztem a neten, hogy milyen edzésekre van lehetőség nálunk Pécsen, és láttam, hogy ez is közöttük van. A tévében láttam párszor és nagyon tetszett. Érdemes lenne eljárnom erre? Csak heti egyszer tudnék menni, mert sajnos több alkalomra nem lenne pénzem, meg pici a gyerekem és többször nem tudnám kire hagyni. Heti egy alkalomnak van értelme?

Nem izmosodni szeretnék, hanem fogyni egy kicsit (kb. 6-7 kilót, annyi van még rajtam, amit a terhesség alatt felszedtem és az elmúlt egy évben nem sikerült leadni), meg az állóképességemen javítani. Arra nagy szükségem lenne, mert amíg dolgoztam, álló munkát végeztem, napi 8-9 órában, és nagyon jól bírtam, de mióta nem dolgozom, elszoktam ettől, és már egy 2-3 órás bevásárlás után is nagyon fáradtnak érzem a lábaimat.

Jó lenne nekem ez a sport? És kb. mennyi idő után érezném, látnám a hatását?


2008. dec. 28. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Szia! Én egyszer voltam egy ilyen nyílt napon. Hát azt mondhatom, hogy nagyon meg tud mozgatni! Viszont legalább 1-2 óra, mire megtalálod az egyensúlyodat. Fogyni lehet tőle, az biztos, de ha heti egy órára fogsz járni, akkor sztem menj el egy picit kocogni is. Hogy kinek ajánlható? Hát mindenképpen inkább fiatalabbaknak, mert az óra úgy néz ki, hogy végig ugrálsz benne. Mi még kán-kán-t is jártunk :D

Viszont van egy hátránya: a cipőket ott kell használnod, és ki tudja hogy milyen sok emberen volt-e már... Ha először mész, hosszú zoknit vegyél fel, mert a csattok kicsit fel fogják törni a lábad (tapasztalat)


Semmiképpen ne vegyél saját cipőt, mert maga a cipő kb. 50.000.- és minden hónapban szervizbe kell vinni. Ezt nekem az edző mondta.


Mindenesetre próbáld ki, nagyon szórakoztató!! Én már nem járok, mert elég drága, és a tanárt kirúgták, de neked biztos nagyobb szerencséd lesz!!


Puszi!

2008. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, és a hatásáról nem tudok sokat mondani, de szerintem 1 hónap, max. 2 biztos látni fogod. Anyukám aerobikra jár, 2 hónap alatt 2 nadrágméretet fogyott.
2008. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mar heti 1 alkalom is tobb mint a semmi, sot egy egesz jo kiindulasi alap!

Ha kiegeszitened 1-2 naponta 40-60 perc tempos setaval akkor az mar teljesen jo lenne.

(Tigi)

2008. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor ki fogom próbálni, remélem bírni is fogom :) Köszi a jó tanácsokat!

Ja, és sétálni mindenképp fogok mellette, azt még a gyerekkel is simán teljesíteni tudom, beteszem a babakocsiba és megyünk is. Vele úgyis csak tempósan lehet sétálni, mert ha azt érzi, hogy lazsálok, akkor ordít :)

2008. dec. 28. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
nagyon-nagyon jó a kangooooo:D
2009. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!