Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 kezes súlyzótól sokat...

Gabes kérdése:

1 kezes súlyzótól sokat fejlődnék 3 hónap alatt? Csak karra akarok gyúrni. Kb hány cm-ert nőne a karom?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Úgy fogsz kinézni, mint a Stallone!:D
2010. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

itt nem csak a súlyzón van a hangsúly. Persze csinálhatod egy kezessel, csak vagy a súlyt növeld idővel, vagy az ismétlések számát!


És figyelj a fehérje bevitelre, és a nyújtásra. Edzés közben szakadást idézel elő az izmaidban, amiknek "gyógyulniuk" kell, és a fehérjével táplálsz!


Ajánlom: 100% whey protein professional


22/L

2010. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
és ha kitaró vagy, és rendesen csinálod, 3hónap látható eredményt érhetsz el. az, hogy mekkorát nő, az relatív, mindenki más
2010. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az ismétlések számát egy határig van értelme növelni. Az, amit pl a nők szoktak csinálni, hogy percekig 2-3 kg-ot emelgetnek annak semi értelme nincs.
2010. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

második vagyok!


Percekig??? Dehogy is, bár biztos van aki úgy csinálja. Én 3x12 ismétlést csinálok, de ezt egy kezdő szintű edzésterv alapján


22/L

2010. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elég ritka, hogy egy nő normálisan tud edzeni, jó látni ilyet. :P
2010. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a 3x12 az tökéletes.Kezdő edzéstervben még feljebb is lehet menni.Ott a lényeg az agy-izom kapcsolat kialakítása,az ízületek szoktatása a terheléshez és a gyakorlatok megtanulása.Én 15-20ig is felmennék kis súlyokkal egy átmozgató edzéstervben(és amikor nemrég újrakezdtem fel is mentem)


Ui.:

Én nem szeretek 10fölé menni csak a negatív szériákban de ott meg akkora súlyról indítok(előfárasztás után)hogy még a 8 is csoda

Én a 4x6 4x8ra esküszöm mert nekem az vált be

2010. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én egy kis, 50 kilós csaj vok, és 3 hónapig használtam 2 kilós súlyzókat, mindennap 20 percig. Nem lettem Stallone, csak formás lett a karom, könnyebben emelgettem súlyoz dolgokat. Ennyi idő alatt nem lesz túl látványos, ahhoz konditerembe kéne járnod, nagyobb súlyzókkal, fehérjedús táplálkozással stb. :)
2010. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak kizárólag bicepszre edzeni nincs értelme. A kar az tricepszből is áll és nyugalmi helyzetben amikor csak állsz akkor a kar erejét az adja főleg látványban. A másik, hogy a természetes hormonszintet is fokozza, ha csinálsz összetett gyakorlatokat is. Harmadszor meg tovább fokozódik a fejlődés attól is, ha részlegesen más gyakorlatok is hatnak a karra.
2010. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 16:44


Lényegtelen...Én már itt ilyen szempontból senkit sem próbálok meggyőzni és kevesebb a stressz.Tegnap meg is fogadtam hogy mostmár senkivel nem vagyok hajlandó vitatkozni.

Ha ő csak karra akar akkor eddzen csak karra.Legalább úgy fog kinézni mint 1 gnóm

2010. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!