Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fáj a csípőm futás közben?

Miért fáj a csípőm futás közben?

Figyelt kérdés

Elindulok,és egy bizonyos távolság után a jobb csípőm fájni kezd. Nem is merek már futni. Pedig én sokat jártam futni, nem értem,most hirtelen mi ez? Az egyik nap kicsit jobban megerőltettem,és másnapra nagyon fájt már,alig bírtam járni. Aztán elmúlt persze. De futás közben aztán újra előjött

Nekem ez jelentette a kikapcsolódást. Most mit csináljak? Ha nem terhelem, akkor el fog múlni egy bizonyos idő után?



2023. márc. 15. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Túlterheléses probléma, gyulladás, konkrét izületi sérülés, bármi állhat a háttérben. Most jön ki a fokozatosság hiánya, a rossz technika, a rossz cipő, a rossz talajviszony, tényleg bármi. Ha nem múlik el a probléma, akkor menj el egy gyógytornászhoz.
2023. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fuss normális talajon, futócipőben esetleg. Nyújts, csinálj mobilizációs gyakorlatokat (csípő, boka), masszíroztass. Válts biciklire.
2023. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyujtas!!
2023. márc. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!