Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy nagyon...

Mi lehet az oka hogy nagyon nagyon nehezen fogok fenékről?

Figyelt kérdés
Elkezdtem rendszeresen edzeni, saját testsúlyos és súlyzós edzést is végzek illetve futok. De valahogy lehetetlenség fogynom fenékről. Genetika miatt oda hízok a legkönnyebben, de nem tudom milyen gyakorlat lenne még ami segíthetne

2023. márc. 28. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Csaj vagy? Az etrendrol semmit sem irtal.. pedig fogyasnal az a legfontosabb. Ha igy se egetsz tobbet mint amit beviszel akkor nem fogsz fogyni. Tobbet kell egetni mint amit beviszel. Mashonnan am fogytal? Csokkent a sulyod? A csajok altalaba fenekrol meg combrol a csavok meg hasrol adjak le nehezen, de persze van kivetel. A genetikadon mulik 🤷 Am a kardio eget a legtobbet lepcso, bringa, futas. Fenek edzesre meg a guggolas, merev labas felhuzas, csipoemeles a legjobb kb
2023. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a napi kalóriabeviteled, kérdező?
2023. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Akkor fogysz, ha kevesebbet eszel, mint amennyit a tested felhasznál. Ha nem fogysz, akkor pont annyit/többet eszel, mint amennyit a tested felhasznál. A többi mindegy.
2023. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A súlyzós edzéstől pont, hogy nőni fog a feneked...
2023. márc. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, máshonnan fogytam. Combról is meg hasról is. Nem szoktam mérni a caloria bevitelt de az idealisat nem haladja meg. Néha meg kevesebbet is viszek be. 18 éves leszek, meg gimibe járok nem vagyok duci, kb 55kilo így a nagy mértékű fogyás nem szabad, csak fenékről akarok ezért csinálom felváltva az edzéseket de eddig nem túl látványos az eredmény...
2023. márc. 29. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
örülj neki a fiúk szeretik a nagyseggű nőket ha meg még nem is vagyok dagadt hozzá pláne
2023. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt, vagyis szerintem😅a combom nem vékony de formás, a hasam/derekam karcsú...
2023. márc. 29. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:
úgy a jó
2023. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat akkor csinald tovabb szorgalmasan 😀 A sulyodbol itelve max formabeli gond lehet. A format meg az izom adja, amihez "nagy" sulyos edzes kell meg celiranyos taplalkozas. De nem egy gyors folyamat.. nyarra meg lehet egesz jo ha nyomod ezerrel 😀
2023. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!