Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet fölösleget le adni...

Hogy lehet fölösleget le adni hasról? Meg fenékről?

Figyelt kérdés
Olyan 2kg-ot !!! (szaladáson kivűl).

2014. máj. 21. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak rendes kiszámolt étrenddel.
2014. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Sajnos az elõzõnek igaza van. Közhelynek hangzik, de koleszterin mentes diéta, rásegítés egy kis sport. Kitartást és jó egészséget!
2014. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gyorstalpaló: Zöldség, gyümölcs, fehérje. Kifejezetten szénhidrát csak délelőtt. Gabonafélék kuka, cukor kuka, Tej kuka. Víz! Soha ne várd meg hogy éhes legyél.

Paleolit diéta, végtelenül egyszerű.

2014. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
56%
Olyan nincs, hogy csak hasrol ės seggröl...
2014. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

NEM NEM NEM NEM!


Szaladással nem!


On: Szálkásító diéta/ketogén diéta/paleo, amelyik szimpatikus, amelyik jobban fekszik. Emellett meg aerob edzés(szaladás :D), súlyzós edzés.

2014. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szergej55 ***** válasza:
63%
Mondjuk úgy, hogy nem jössz ide olyanokat kérdezni, amiknek utána lehet járni az interneten.
2014. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyi zsírégetés. Nem lehet csak pár óhajtott helyről fogyni kizárólagosan. Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4 aerob edzés és majd lemegy onnan is a zsír. De mehetne mellé erősítő edzés is, hogy ne izomból fogyj.
2014. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szergej55 ***** válasza:
Szegény kérdezőnek nagyon nem tetszhettem, már nálam is volt panaszkodni. :DDDDD
2014. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szergej55 ***** válasza:
41%
Fiúk, lányok, azt viszont ünnepélyesen eldöntöttem, hogy nem fogok többé az oldalon kérdésekre válaszolni, mert nekem tényleg tele a hócipőm a semmit sem értő és mindenre szaró hülyékkel, akik folyton ugyanazokkal a baromságokkal zavarják meg az oldal normális működését, ahelyett, hogy a weboldal keresőjét vagy a guglit használnák. Nektek sok kitartást és tűrést kívánok, legyetek jók!
2014. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Megértelek, én tiltás után nemrég tértem vissza és én is ezen gondolkodom most, hogy abbahagyom.
2014. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!