Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőként melyik sportokkal...

Nőként melyik sportokkal lehet a legjobban izmosodni?

Figyelt kérdés

Tervezek elkezdeni valami sportot komolyabban, mivel izmot szeretnék építeni. Erre melyik sport a legideálisabb?

Én karatera (vagy más küzdősportra), arerobicra vagy futásra gondoltam.

Ezek közül vagy ezen kívül mit ajánlotok? (aki ért hozzá)



2023. márc. 31. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Tehát izmot akarsz építeni, és te a karatén, az aerobicon és futáson gondolkozol, de a Testépítés kategóriába írod ki a kérdésed? Szerinted mitől építen izmot a karate, az aerobic, vagy a futás? Ha én meg akarnék tanulni síelni, akkor biztosan nem a focin, a golfon és a diszkoszvetésen gondolkoznék, hanem elmennék síelni. Ha te izmot akarsz építeni, akkor nem jutott még eszedbe, hogy karate helyett súlyzós edzésre lenne szükséged? És amúgy mit számít az, hogy nő vagy? A nő az nem ember, nekik más sejtekből állnak az izomszöveteik?
2023. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint férfiaknál, testépítés. Azt is elég jól és hosszú távon kell csinálni, hogy látszódjon is.
2023. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Súlyzós edzést. Az általad említettek még viccnek is rosszak izomépítés szempontjából.
2023. ápr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!