Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudnék még tenni narancsbő...

Mit tudnék még tenni narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Elhízott gyerek voltam, 16 évesen fogytam le 32 kg-t. Jelenleg 168 cm vagyok és 61 kg (58 kg volt sokáig a tartott súlyom, mióta fogamzásgátlót szedek, azóta sajnos 61 kg).

Spinningeltem egy időben, most pedig már jó ideje heti 3x TRX-re járok, most pedig elkezdtem mellette a crossfit-et is (heti 3 az is).

Skinnyfat testalkatúnak mondanám magam, ezen szeretnék dolgozni, és úgy érzem hogy javult is az elmúlt időben a sportnak köszönhetően. A problémám, hogy extrém módon narancsbőrös vagyok 24 évesen, és sírőgörcsöt kapok, ha nyáron le kell vetkőzni, pedig vékony vagyok. Édesanyám is nagyon narancsbőrös, de ő túlsúlyos is mellé és nem sportol.

Odafigyelek az étkezésre, nem eszek cukrot, cukormentes sütit eszek ha nagy ritkán rászánom magam, teljes kiőrlésű kenyeret vagy abonettet/puffasztott rizset fogyasztok. Csirkemellt szoktam enni, semmi zsíros dolog, vagy finomított szénhidrát nincs az étrendemben (a karacsony es húsvét, vagy mikor nagyszülőknél nem tudom ezt tartani, akkor kénytelen vagyok mast enni, de mindig tartom a mértéket). Mindezek ellenére meg a vadlim is narancsboros ha guggolok.

Mit tudnek meg ez ellen tenni? Borzasztoan zavar.



2023. ápr. 10. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos, semmit. Ez ilyen.
2023. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj meg vele együtt élni.
2023. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!