Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tudok tenni a narancsbőröm...

Mit tudok tenni a narancsbőröm ellen?

Figyelt kérdés
(165 cm magas, 53 kg, 24 éves lány) Kb. fél éve rendszeresen edzek fenékre és combra súlyokkal, de nem akar eltűnni a narancsbőröm, bár mintha valamicskét javult volna, de lehet, hogy csak bemesélem magamnak. Nagyon szépen kikerekedett a fenekem, elégedett vagyok vele, de a cellulit sajnos maradt. Az étrendemen is sokat javítottam + megvan a napi megfelelő folyadékbevitelem is. Szerintetek mit kellene kipróbálnom? Köszönöm!

2015. febr. 7. 12:55
 1/8 - palilaci - ***** válasza:
Szálkásító étrendet. Ha pedig edzel akkor mindenre!
2015. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Galaxis. ***** válasza:
Fél év az nagyon kis idő. Több év után érdemes különbséget nézni. De a narancsbőr 100% biztosan nem fog eltűnni. Vannak komolyabb krémek amikre jó véleményt írtak de azoknak az ára is komolyabb. (de ezt már régen olvastam) Azóta változhatott
2015. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Komoly zsírbontó krémek :DDD

Tényleg nyomj egy szálkásítást, 3 hónap alatt eltűnik.

2015. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát, lehet hogy nincs igazam, de szerintem most ne kezdj szálkásítani, mert 165 cm, 53 kg-mal egész vékony lehetsz. Leglaábbis, így látatlanba :) én azt csinálnám a helyedben, hogy nyomnék egy pár hónapos (4-6) tömegelést, lassan, havi 0,5-1kg testsúly növekedéssel, és utána kezdenék leszálkásítani, mert így ott a veszélye, hogy lemegy rólad az izom nagy része. és igen, ahogy már írták,ne csak fenékre és lábra eddz, hanem mindenre!!! én is lány vagoyk,, kb 165 cm, és most kezdek szálkásítani, úgy hogy 64kg-ig mentem fel (és nem tűnök kövérnek).
2015. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Járj szaunába is!
2015. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A narancsbőr kialakulásának több oka is lehet pl genetika, helytelen táplálkozás, rossz keringés, kevés mozgás és folyadék fogyasztás, gyógyszerek szedése stb.Ami segíthet a megelőzésben,a csökkentésében pl a hideg-meleg váltó zuhany, a sok mozgás és folyadékfogyasztás, a helyes táplálkozás (adalékok, méreganyagok kerülése, természetes vitaminok fogyasztása ), a gyógyszerek lehetőség szerinti kerülése, természetes gyógymódok alkalmazása stb.Nagyon jól alkalmazható még helyileg a narancsbőr elleni tekercselés. Ezzel a készlettel már egy óra után simább , feszesebb szokott lenni a bőr, általában pár centi is lemegy.A neten is elég sok módszert lehet találni, de érdemes összehasonlítani őket árban, macerában, eredményben.Sok sikert!
2015. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én is küzdök vele és mostanában világosodtam meg, hogy gyakorlatilag durva masszázzsal szét kell oszlatni. Utána néztem, valóban létezik ún. cellulit masszázs, gyanítom horror áron. Viszont nekem erre sajna nincs időm, sőt különösebben költeni sem kívánok rá, így itthon magamnak a neten látott fogások használatával, görgős masszírozóval nekiestem és napi 1-2 alkalommal "végigcibálom" az érintett részeket és működik a dolog. :) Továbbá vásárolni fogok még egy vákuummasszírozót, mert azt még hasznosnak ítélem meg. Szemmel láthatóan centikkel vékonyabb, pedig csak 4 napja csinálom - igaz drasztikusan csökkentettem is a kaját emellett. De szerintem a kettő csak együtt működhet. Tudom, jönnek majd a response-ok, hogy ez nem szakszerű, stb. De ez engem nem érdekel, mert gyakorlatilag ingyen van, működik és tudom itthon magamnak csinálni, ami nálam nagyon fontos tényező.
2015. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg létezik rá masszázs, írtam róla párszor, itt megtaláljátok az összeset a véleményemmel együtt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__66..

Akit érdekel, keressen.

2015. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!