Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már vagy 8hónapja súlyzós...

Már vagy 8hónapja súlyzós edzést végzek de egyszerűen nem tudom elfogadni ahogy kinéz a fenekem. Szerintem nagyon férfias az miatt, hogy a fenekem fellett van úszó gumi vagy nem tudom minek mondjam, szerintetek nagyon csúnya?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 13:08
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


(félve teszem fel nem akarok ismerkedni csak egy két tanácsot, hogy szerintetek ez genetika vagy lehet rajta változtatni és ha igen akkor hogyan)

2023. ápr. 10. 13:12
 2/5 Lucifer-666 válasza:
100%
Hát ha nem mondod meg, hogy férfi vagy nő van a képen, akkor sem jutott volna sosem eszembe, hogy férfi van rajta... Ilyen fenékkel meg nem hívnám magamat csúnyának...Neked ilyen az alkatod, nem kell másnak lenned. Nagyon szép nő vagy (abból, ami látszik).
2023. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod nagyon jól esett. Rosszul fogalmaztam nem csúnya,hanem inkább bizonytalannak érzem magam ezzel kapcsolatban
2023. ápr. 10. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Hipdip az angol neve, és mivel a csontozatod így épül fel, mindig ilyen marad. Edzéssel és étkezéssel (izommal és némi zsírral) tudsz rajta kicsit korrigálni. Optikailag meg a ruhákkal tudsz játszadozni.
2023. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg hipdip. Nézz utána, mivel lehet kevésbé látványossá tenni- de egyébként semmi gond nincs vele
2023. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!