Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki véleményezné a Fegyence...

Strand Unió kérdése:

Valaki véleményezné a Fegyencedzés 3. részét? Tényleg, felgyorsítja a reflexeid vagy ez is csak hype?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 17. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennél komplexebb szakmai véleményt nem igazán találni magyar nyelven a Fegyencedzéssel kapcsolatban, úgyhogy tekerj a megfelelő részhez:

https://www.youtube.com/watch?v=AUH9I5nr57g&t

2023. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Semmi értelme egyik fegyencedzés könyvnek sem. Vannak benne saját testsúlyos gyakorlatok amiket évekig csinálva eljutsz egy olyan szintre mint konditermi edzéssel pár hónap alatt... Azt a szintet amit a fegyencedzésben már "elitnek" neveznek, kb. az 55-60 kilós pár hónapja kondizó srácok könnyen megcsinálják... A fegyencedzés nem más, mint korunk sokadik test/erőfejlesztési átverése. Aki nem jön rá hogy saját testsúllyal edzen, megveszi a könyvet, ott leírják hogy saját testsúllyal edzen és ennyi... Persze nekem is vannak fegyencedzés fan ismerőseim, elit szinten űzik a dolgot. Megy már nekik 3 húzódszkodás meg 10 fekvő szabályosan. Évek alatt ennyit értek el vele... Ha izmos és erős akarsz lenni, menj le edzőterembe. Ha nem akarsz az lenni, csak unatkozol és szeretsz olvasni akkor vedd meg nyugodtan a könyvet.


Reflexeidet meg úgy tudod a legegyszerűbben fejleszteni ha veszel egy kis pattogós gumilabdát és nekidobod a falnak, majd elkapod. Ha már megy jól, akkor egyre nagyobb erővel dobod neki, így gyorsabban pattan vissza, jobb reflex kell az elkapáshoz. Ezzel gyakorolsz kicsit, úgy is el fogod tudni kapni, hogy szinte erőből vágod a falhoz. Más nem is látja a labdát ahogy jön vissza, te meg simán elkapod. Ez a tipp ingyen volt! Szívesen! Nem kell megvenni olyan könyveket amiknek az írókat/kitalálója semmilyen kimagaslóbb eredményt nem tud felmutatni semmiben...

2023. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

@1-es


Köszi, de ebben a videóban egy szóval sem említi a 3. részt...

2023. ápr. 17. 14:40
 4/5 A kérdező kommentje:

@2 -es


Tudom, hogy a Fegyenedzés 1. része túl lett hypeolva, és hogy nagyon fikázza a kondisokat, jogtalanúl. De azért azzal nem értek egyet, hogy az edzés progamja használhatatlan lenne. Én vagy öt éve, hogy elkezdtem (jelenleg már nem edzek) és tapasztalatból mondom, hogy céltól függeően nagyon jó eredményt lehet elérni vele.


De megértem, ha ettől még nem rajongsz érte...

2023. ápr. 17. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit róla véleményezni.

Az egész könyv egy termék, semmi több.

2023. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!