Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úgy döntöttem, hogy el szeretn...

Úgy döntöttem, hogy el szeretnék kezdeni kondizni. Régebb edzettem, de csak saját súlyos fegyenc edzést csináltam otthon. Töltök fel egy képet, és szeretném kikérni a véleményeteket, hogy mit gondoltok?

Figyelt kérdés

176cm vagyok 70kg

Milyen étrendet ajánlotok? Szeretnék végre egy igazán jó formát, de nem nagyon értek hozzá, hogy mit hogyan egyelőre!

Itt egy mai kép rólam:


[link]



2018. jan. 14. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szálkásítással kezdenék a helyedben.
2018. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég zsíros vagy, sőt nagyon, de látszik elég rendesen. (A súlyunk ugyanannyi, de én alacsonyabb vagyok, és viszonylag szálkásan)


Stronglifts 5x5 vagy icf tökéletes lenne kezdésre

2018. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jaja, tudom hogy van rajtam bőven zsir sajnos. 2-3 éve csináltam a fegyenc edzést kb, de azóta semmi, viszont enni szoktam bőven, és persze ilyenkor jön a zsír :D
2018. jan. 14. 15:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Mármint mi látszik elég rendesen? :D A zsír?
2018. jan. 14. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát... igen. :-)
2018. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D Majd szépen lassan el ég az. Egy jó étrend, mellette normális edzéssel szedek fel jó pár kiló izmot, minimális zsírral. Első lépésnek tökéletes lesz :)
2018. jan. 14. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem vagy zsíros annyira, 70 kilóval nem szálkásítani szoktak.
2018. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem tetszel:)

Napi fél-1 óra aktív kardió + heti 4x kondi(2x alsó, 2x felsőtest).

Étrend szempontjából minimalizáld szénhidrátot, egyél sok zöldséget és fehérjét, de ne feledkezz meg a zsírokról és a gyümölcsökről sem. Összesítve pedig nézd a napi bevitelt.

2018. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!