Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túracipő, ami nem megy szét...

Túracipő, ami nem megy szét 1-2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Minden cipővel így járok, legutolsó cipőt tavaly ősszel vettem 45 ezerért, fél szezonnál már kilyukadt két helyen is. Az előtte lévő cipőm már egy hónap után úgy nézett ki, mintha két éve hordanám legalább, mindenhol szakadt volt és több helyen lyukas. Napi 8-10 km-t gyaloglok benne, kutyasétáltatáskor, kizárólag ennyit, és erre használom, tehát nincs nagy igénybevételnek kitéve. Mielőtt azt írnátok, hogy a lábammal van gond, ez kizárt, mert a többi cipőmnek semmi baja, csak ezek a kutyázós túracipőim mennek tönkre nagyon hamar. Melyik az a márka, ami garantáltan kibír több szezont is?

2023. ápr. 23. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Akkor a többi cipőt használd kutyasétáltatáskor
2023. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Pedig köze kell legyen a lábadhoz. Nekem egy túracipőm se ment tönkre hamar, pedig volt sokféle a legolcsóbb Decathlonostól a méregdrága Hanwagig, úgy hogy sokat megyek nehéz m#gashegységi terepen is. Úgyhogy nem tudok ajánlani, mert mondok egyet, aztán a te lábadon lehet hogy az megy szét, míg én 2000 km-t megyek ugyanabban. Magadnak kell kitapasztalni. Ha 2 hónap alatt szétmegy, vidd vissza, javíttasd garanciálisan.
2023. ápr. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A futócipőimnek semmi baja, csak a talpuk kopik, és akkor cserélem, amikor érzem, hogy elöregedett, tehát már nem csillapít úgy. De azoknak külsőre sosincs bajuk, pedig azokat jobban nyúzom.
2023. ápr. 24. 06:39
 4/6 anonim ***** válasza:
A futás és a gyaloglás teljesen más mozgás, máshogy hat a cipődre. De azért kipróbálnék a helyedben egy futócipőt túrázásra, hátha az bejön.
2023. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam már rá. Ez mondjuk nyáron még jó is lehet, de őszre szeretek vízálló cipőt venni. Vagy futócipőben is van ami vízálló? Mert akkor lehet, hogy ez lesz a megoldás.
2023. ápr. 24. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 hónap alatt szétmegy az a legjobb, simán lehet cseréltetni garanciával, az eladónál van a bizonyítás terhe. Azt azért ne kösd az orrukra, hogy napi 8-10 kilométert gyalogolsz benne, mert akkor azzal jönnek, hogy azt nem arra tervezték. Nálam minden akkor szokott tönkremenni, mikor éppen csak lejárt a 6 hónap.
2023. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!