Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ütéscsillapító talpbetét...

Az ütéscsillapító talpbetét hasznos lehet Intenzív terhelés okozta térdfájdalom esetén?

Figyelt kérdés
Most akadtam rá, rendeltem is a dechatlonból - bár találtam drágábbakat is, (ez 8 ezer ft volt) de elsőre hátha ez is jó lesz. Fáj a térdem, de hosszasan pihentetni nem tudom most egy pár hétig még, napi 3-4 óra a terhelés. Érdekelne valaki próbálta-e már ezeket és mik a tapasztalatok.

2023. máj. 22. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel terheled a térded?
2023. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyaloglás,túra,futás és crossfit
2023. máj. 22. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:

A térd fájdalma akár a túl kötött bokától, vagy csípőtől is lehet. Ha nincs rendben a mozgásrendszered, akkor kompenzálhat a térded, csak épp az meg a térdnek nem tesz jót.


Emellett lehet az túlsúly is, ha a lábszerkezeted rendben van, akkor a betét segíthet. Meg a megfelelő mennyiségű folyadék, a bemelegítés, és a gyakorlatok szabályos végrehajtása.

2023. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet inkább a mezítláb mászkálás segíthet, de en nem vagyok ortopéd szakorvos
2023. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!