Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen szempontokat vegyek...

Milyen szempontokat vegyek figyelembe futócipő vásárlás során online?

Figyelt kérdés

Már van mögöttem néhány pár cipő, és azt is kitapasztaltam, hogy számomra az Asics a legkényelmesebb. Azon belül neutrális cipőben futok, 2x is voltam diagnosztikán.

Ami a nem szép dolog, hogy nem szeretnék boltban eladó segítségével cipőt venni, mert neten vettem az előző cipőmet, amivel 25k-t spóroltam meg. Viszont sajnos már kifutott az a modell, a méretemben sehol nem találom. Boltba tényleg azért nem szeretnék menni, mert rendesen, segítenek a megfelelő cipőt kiválasztani, de annyira drágák így is, hogy ahol tudok, megpróbálok spórolni.


2023. jún. 25. 18:22
 1/3 anonim válasza:
100%
Személyes tapasztalatom szerint még nagyon hasonló típusú cipőknek is lehet teljesen más talp karakterisztikája, sokszor történt, amikor futócipőt vásároltunk (barátnőmmel), hogy minden amit a cipőről írtak, szépnek és jónak tűnt, majd lábon felvéve már nem annyira elégítette ki az igényeket. Nekünk ami bevált az a zselés, puha belső talp betét, sokszor ilyet lehet látni már alapból a cipőbe építve, vagy utólag is lehet bele venni. Ezen kívül szerintem fontos, hogy a cipő (külső) talpa könnyen hajlítható legyen minden irányban, a merev cipők eddig nem nyerték el a tetszésemet. Ha tehetek egy javaslatot, menj el nyugodtan pár boltba, próbáld fel, majd amelyik a legjobban tetszik, fotózd le a pontos megnevezését a címkén ami a cipőbe van varrva, majd rendeld meg online valahol. Illetve kényelem szempontjából a freerunning cipőkben hiszek, keress rá: Nike free 2. Az ilyen kialakítású osztott talpú cipők irtó kényelmesek, de azért mindenképpen próbáld fel. :)
2023. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az nem gáz, hogy segítenek a boltban választani, aztán csak lelépsz?
2023. jún. 27. 09:10
 3/3 anonim válasza:
100%
Hát én sem érzem, hogy annyira helyes lenne, de sajnos kisemberként csak ennyit tehetünk, ha harcolni szeretnénk a mesterségesen felpumpált árakkal.
2023. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!